Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418

Jak na to (Videa)

Připravujeme pro vás videa strojů jako jsou sekačky, zahradní traktory nebo sněhové frézy. Ukazujeme Vám i videa našich zákazníků a lidí kteří stroje používají.

Profesionální prodejce na zahradní techniku a elektro nářadí pro Vás vytváří specializovaná i amatérská videa. Videa zahradní techniky představuje sněhové frézy, zahradní traktory, štípače a sekačky v technickém porovnání, či ukázky práce.

Některá videa obsahují 3D animace strojů které si lze prohlénout ze všech tří stran. Pro zimní sezónu jsme připravil videa na sněhové frézy, kdy popisujeme vlastnosti sněhových frézy.

Máte-li svá videa, je možné je nám zaslat přímo pomocí článku u videa. Zákazníky zajímá video od zboží jako jsou kamna, čerpadla, infrasauny, vytápění domu.


Sněhová fréza CubCadet 524 SWE
Cub Cadet má záruku 5 let, dosahuje nejlepšího poměru cena/ výkon, kdy v ceně má dálkové ovládaný komínek do všech směrů. Sněhové frézy jsme prodali více jak 100 kusů za rok 2010. Dále sněhová fréza CubCadet 524 SWE  disponuje výborně propracovaným frézovacím šnekem a turbínou, která výborně sbírá vysoký i těžký sníh. Dle zkušeností zákazníků, výborně odhazuje sníh, toto obsahuje i video u frézy.

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: