Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418

Malotraktory

Kvalitní malotraktory značky Dakr a Vari . Malotraktory jsou stroje víceúčelové, které využijete po celý rok. Srdcem každého malotraktoru je pohonná jednotka s řidítky. Malotraktory jsou konstruovány jako stavebnicový systém. Pohonnou jednotku malotraktoru lze velice jednoduchým způsobem...

Celý popis

Kvalitní malotraktory značky Dakr a Vari. Malotraktory jsou stroje víceúčelové, které využijete po celý rok.Malotraktor Vari IV GCV 160 s vozíkem


Srdcem každého malotraktoru je pohonná jednotka s řidítky. Malotraktory jsou konstruovány jako stavebnicový systém. Pohonnou jednotku malotraktoru lze velice jednoduchým způsobem přendat z jedné převodové skříně na druhou. Právě stavebnicový systém, umožňuje celoroční využití malotraktorů.

K jedné pohonné jednotce malotraktoru připojíte různé pracovní nástavce, tím ušetříte nejenom prostor pro uskladnění, ale především značnou část finančních prostředků, které byste vynaložili na nákup drahých jednoúčelových strojů.

Dakr FD3 plus dvounožový mulčovač M121K pohonné jednotce malotraktoru a převodové skříni malotraktoru připojíté široké spektrum příslušenství. Přes léto využíváte malotraktor jako sekačku, mulčovač, kultivátor, shrabovač, vozík a nebo dokonce drtič větví. Na podzim uskladníte stávající příslušenství a malotraktor pomocí dalšího příslušenství změníte na sněhovou frézu, odhrnovací radlici nebo zametací kartáč.

Nabízíme nejprodávanější malotraktory Panter FD-3 od společnosti Dakr a malotraktory Vari IV GCV160. Spolehlivé a kvalitní pohonné jednotky, které Vám umožní připojit jakékoliv z nabízeného příslušenství pro malotraktory. Pokud chcete pomoci s výběrem vhodného malotraktoru přesně pro Vaše použití, neváhejte nás kontaktovat.

Skrýt celý popis

Malotraktory

VARI

Variabilní sestava malotraktoru se může měnit podle vašich potřeb nebo podle sezóny – na jaře a v létě pracuje malotraktor jako sekačka, mulčovač nebo obracečka, na podzim vyjedete na zahradu s radlicí.

V zimě se malotraktor promění ve frézu na sníh. Drtič větví, vozík nebo zametací kartáč využijete po celý rok. Optimální sestavu, která se přesně hodí pro vaši zahradu, si určitě umíte představit sami.

V našem obchodě najdete malotraktory renomovaného českého výrobce Vari. Společnost Vari, a.s. se snaží vyjít vstříc požadavkům a přáním nejen běžným uživatelům strojů Vari, ale i profesionálům. Ti ke své práci potřebují kvalitní stroje, které jim budou při práci pomocníkem. Výkonem a konstrukčními vlastnostmi odpovídají požadavkům profesionálních zákazníků z oblasti ošetřování nepravidelně sečených ploch, komunálních služeb, sadařství, lesnictví a spoustě dalších, kteří potřebují plochy sekat, zametat, uklízet sníh atd.

Díky svému profesionálnímu přístupu ke všem činnostem, nejenom k výrobě malotraktorů, ale zahradní, farmářské a komunální techniky  se značka Vari prosazuje na zahraničních trzích nejen v celé Evropě, ale také proniká na africké trhy a do Asie. V součastnosti exportuje do 28 zemí světa.

 

Dakr

DAKR vznikl a zahájil svou činnost v nejskromnějších podmínkách v březnu roku 1990 jako sdružení fyzických osob, v roce 1991 došlo k přeměně na s.r.o.. Od počátku dodnes je těžištěm činnosti vývoj a výroba bubnových sekaček a dalších strojů pro údržbu zahrad, luk a komunikací. Snažíme se přicházet stále s novými výrobky, které budou mít vyšší výkon, ale i lepší ovladatelnost a snadnější obsluhu. Jednotlivé stroje se zařazují do výrobního programu až po velmi tvrdém vyzkoušení v náročných horských podmínkách. DAKR si většinu součástek a dílů vyrábí sám na nových moderních CNC strojích. Ostatní díly nakupujeme většinou od českých dodavatelů, motory jsou nakupovány od renomovaných světových firem Briggs&Stratton a Honda.

Nejvíc strojů prodáváme v České republice, ale důležité jsou pro nás i exporty především do Anglie, na Slovensko, do Německa, Francie a Polska. Vyvážíme ale i do celé řady jiných zemí v Evropě, Americe a Africe.

Malotraktory - frézy a radlice


Sněžná fréza VariNa letošní zimní sezonu připravujeme rozšíření sortimentu pro malotraktory. Konkrétně se jedná o sněhové radlice a sněhové frézy pro stroje Dakr a malotraktory Vari. Využijte zimní ceny pro malotraktory Vari.

Sněhové radlice pro malotraktory nabízí i Dakr a Vari výrobci. Zajímavým nástavcem adaptérem pro Dakr jsou frézy které slučují dvoustupňovou a jednostupňovou frézu do jednoho stroje. Vari malotraktory mají nástavec v provedení klasické dvoustupňové sněhové frézy.

 

 

 

 

Malotraktory - dvounožový mulčovač

Podivejte se, jak dopadl malotraktor  Dakr FD3 s dvounožovým mulčovačem M121 ve velkém Namir.cz testu zahradních strojů.

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: