Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418

Multisplitové klimatizace

Multisplit systém klimatizací se liší od splitové počtem vnitřních jednotek ku venkovní. Prostřednictvím jedné venkovní jednotky řídí několik vnitřních jednotek. Instalace těchto systémů jsou vhodné nejen pro bytové účely, ale jejich variabilitu lze využít rovněž v komerční sféře ve velkých...

Celý popis

Multisplit systém klimatizací se liší od splitové počtem vnitřních jednotek ku venkovní. Prostřednictvím jedné venkovní jednotky řídí několik vnitřních jednotek. Instalace těchto systémů jsou vhodné nejen pro bytové účely, ale jejich variabilitu lze využít rovněž v komerční sféře ve velkých developerský projektech či výrobních prostorech.

Konkrétní příklad si představte v rodinném domě o čtyřech pokojích, v každém pokoji máte umístěnou jednu vnitřní jednotku a venku pracuje pouze jedna venkovní jednotka. I přesto, že systém disponuje pouze jednou venkovní kondenzátorovou jednotkou, komfortu chlazení dosáhnete ve všech místnostech. Každá vnitřní jednotka se reguluje individuálně prostřednictvím infračervených nebo kabelových ovladačů na základě aktuální potřeby v dané místnosti. Systémy nabízí širokou variabilitu vnitřních cirkulačních jednotek. K dispozici jsou v různých výkonových řadách jednotky nástěnného typu, jednotky kazetové, mezistropní, podstropní či parapetní. Venkovní kondenzátorové jednotky se dodávají v několika výkonových řadách.

Zajišťujeme prodej a instalace klimatizací na klíč, kompletní následný servis a konzultace. Podívejte se na naše videa z představení klimatizací.

Skrýt celý popis

Nejprodávanější produkty

Řazení

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: