Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418

AIRSTAGE - VRF klimatizace

VRF systém (variable refrigerant flow) je vysoce efektivní, energeticky úsporné a k životnímu prostředí šetrné klimatizační zařízení. Celý systém se skládá z jedné až tří venkovních jednotek, širokého spektra vnitřních jednotek, chladivového potrubí a mnoha typů dálkových ovladačů. Jedná se...

Celý popis

VRF systém (variable refrigerant flow) je vysoce efektivní, energeticky úsporné a k životnímu prostředí šetrné klimatizační zařízení. Celý systém se skládá z jedné až tří venkovních jednotek, širokého spektra vnitřních jednotek, chladivového potrubí a mnoha typů dálkových ovladačů. Jedná se systém pro nejnáročnější uživatele do velkých domů, bytových domů, developerských projektů a kancelářských objektů či výrobních hal. Profesionální zpracování materiálů, kvalitní rozvody chladiva a systém chlazení představuje špičku v klimatizacích. Efektivní provoz a nízká spotřeba, nízká hlučnost a variabilita nastavení každé vnitřní jednotky dělájí z VRF systému nejlepší řešení pro Vaše nejnáročnější požadavky.

VRF systém nabízí vnitřní jednotky nástěnné, kazetové, podstropní i mezistropní. K jedné sestavě venkovních jednotek tak mohou být napojeny různé typy vnitřních jednotek např. dle prostorové náročnosti, designu, uspořádání místností apod. Venkovní jednotky jsou vybaveny inverterovými kompresory a nejmodernější řídící technologie zabezpečuje přesnější ovládání a zlepšuje efektivitu systému, což přispívá k úsporám energie a lepší ekonomice provozu.

Nabízíme kompletní služby od instalace až po následný servis, klimatizace na klíč.

Skrýt celý popis

Nejprodávanější produkty

Řazení

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: