Traktory

Zahradní traktory jsou zcela jistě tím nejpohodlnějším způsobem, jakým můžete pěčovat o svůj trávník. Oproti sekačkám nabízejí rychlejší a kvalitnější sečení díky širšímu záběru a plovoucímu žacímu ústrojí. Zahradní traktory mají taktéž daleko širší možnosti použití než čistě jednoúčelová travní sekačka - lze je využít k provzdušňování trávníku nebo odklízení sněhu pomocí radlice či sněhové frézy. K tažnému zařízení můžete navíc připojit vozík nebo provzdušňovač. Traktory slouží k pravidelné úpravě trávníků, nikoli ke kultivaci zanedbaných ploch zarostlých náletovými dřevinami či nejrůznějšími plevely, jak si mnozí lidé myslí.Zvláštní kategorií zahradních traktorů jsou takzvané ridery, které mají úzký rozchod kol a projedou tedy skoro všude. Ridery nejsou náročné na velikost parkovacího prostoru a obvykle vynikají velkým rejdem předních kol, díky čemuž se s nimi dobře obsekává trávník okolo stromů, záhonů, obrubníků nebo bazénů.

 


 

V loňském roce jsme provedli další velké testování traktorů, tentokrát jsme stroje prověřili na svahu. Jako vždy obstál na jedničku Český traktor KARSIT K 22/102 HX který díky své silné převodovce TUFF TORQ K62 a mechanické uzávěře diferenciálu neměl ve svahu sebemenší problém. Dále by jsme doporučili Německý traktor, Rakouské výroby Al-ko T15-95.6 HD-A který si také v náročném terénu poradil skvěle. Také model MTD RE 130 H a MTD LE 180/92 H si vedl v testu výborně. Pro nejnáročnější uživatele můžeme doporučit Českou čtyrkolku KARSIT K 22/102 4WD který díky svému pohonu 4x4 a profesiální převodovce TUFF TORQ K664 na svahu némá konkurenci. Více informací se dozvíte v našem videu pod článkem.

 Zahradní traktory

V Košťálově jsme testovali vybrané stroje v extrémních podmínkách, abychom Vám pomohli ve výběru toho pravého zařízení pro Vás. Mezi testované stroje patřili i zahradní traktory. Celkovým vítězem tohoto testu se stal zahradní traktor KARSIT K 22/102 HX SILVER CUT- 4WD.

V testu v Košťálově se osvědčily hlavně tyto traktory: AL-KO T 15-92 HD-A edition pro ty, kdo chtějí levnější model. Z dražších typů doporučujeme především AL-KO T 16-102 HDE, Karsit K 22/102 HX a nejlepší stroj, vítěz našeho testu KARSIT K 22/102 HX SILVER CUT- 4WD.

 

 

Zahradní traktor je výkonný a efektivní stroj pro každého, kdo to myslí s udržováním svého pozemku vážně. Nákupem traktoru získáváte všestranného pomocníka na zahradě, na prostranství kolem domu, na hřištích, v parcích a dalších plochách, kde je sekání sekačkou příliš náročné a zdlouhavé.

 

Obsah:

1Typy zahradních traktorů

2 Využití zahradních traktorů

3 Naše služby pro Váš zahradní traktor

4 Zahradní traktory vs. sněhové frézy

5 Traktory, které nabízíme

5.1 AL-KO

5.2 Karsit

5.3 MTD

5.4 Cub Cadet

5.5 Honda

5.6 Murray

5.7 Seco Group

5.8 Solo

6 test NAMIR zahradních strojů

 

Zahradní traktor

 

 

Zahradní traktory, levné a kvalitní traktory 

 

Prodeji zahradních traktorů a zahradního nářadí se věnujeme od roku 2004. Ke všem strojům zajištujeme záruční i pozáruční servis, náhradní díly, rozšiřující sady příslušenství, poradenství,kontultace a školení obsluhy traktoru.

Široký sortiment tuzemských a zahraničních traktorů od prověřených výrobců a dodavatelů.Naši odborní poradci vám pomůžou vybrat zahradní traktor podle vašich požadavků. Neváhejte naštívit naší prodejnu, kde máme vystavěno veliký výběr traktorů.

Zahrdní traktory jsou obrovským pomocníkem pro každého kdo vlastní větší zahradu. Traktory vám velmi ušetří jak práci tak i čas strávený na vaší zahradě. Traktory se pořizují zhruba od velikosti pozemku nad 1000 m2. Pro menší zahrady doporučujem nahlédnout do kategorie Sekačky. Naleznete tam široký výběr rotačních,bubnových a robotických sekaček.

Jak si vybrat zahradní traktor náš odborný článek!

Typy zahradních traktorů:

Využití zahradních traktorů

Zahradní traktory nevyužijete jen na sekání trávy, ale i na odklízení sněhumulčování apod. Na traktory lze připevnit různů nástavce - radlice, nože, sběrací koše či cokoli dalšího. Na našich stránkách najdete velký výběr příslušenství na váš traktor. Váš zahradní traktor se stane Vaším dalším členem rodiny.

K traktorům zajišťujeme školení obsluhy, náhradní díly, servis .

Naše služby pro Váš zahradní traktor

V případě, že si u nás zahradní traktor zakoupíte, osobně jej k Vám po celé ČR zavezeme, sestavíme a zaučíme Vás v jeho obsluze - to všechno pochopitelně ZDARMA k Vaší plné spokojenosti. Také zajišťujeme záruční i pozáruční servis. V případě záručního servisu Váš traktor i  odvezeme. Pokud si nevíte rady, jaký zahradní traktor by pro Vás byl ten vhodný, poraďte se s našimi odborníky, kteří Vám rádi traktor na prodejně představí

Testujeme a předvádíme zahradní traktory přímo na ve spolupráci s našimi zákazníky. Videa z testů zveřejňujeme na internetu, pokud máte zájem zašlete nám Vaše video jak používate zahradní traktor. Zahradní traktory testujeme ve svazích, ve vyšší trávě se zatížením. Videa ukazují i dílenské a materiálové provedení traktorů.

 

Jak jsou zákaznící spokojeni s našimi službami? Přečtěte si recenze na naše služby na HEURECE. Obchod NAMIR.CZ se může pyšnit oceněním "Ověřeno zákazníky" od Heureky.

Záruka dobrých služeb - zahradní traktor od nás má i moderátor a herec JAN KRAUS a AC SPARTA PRAHA.

 

Někteří prodejci Vám zahradní traktor zašlou nesmontovaný - to se Vám v případě naší firmy nestane. Při sestavení traktoru před prvním spuštěním je potřeba namontovat volant, koš, sedačku, zkontrolovat kladky, dopnout klínový řemen apod. Často je také nutné dolít kyselinu do akumulátoru a následně jej dobít. Pokud se stavbou zahradních traktorů nemáte žádné zkušenosti, výsledek může být nejistý a montáž Vám může zabrat i několik hodin. Součástí služeb, které poskytujeme našim zákazníkům, je bezplatné sestavení traktoru a jeho následná doprava po celé České republice, která je taktéž zdarma.

Zahradní traktory vs. sněhové frézy a radlice

radlice před traktor

Zahradní traktory jsou primárně určené na sekání a sběr trávy.Můžete je však uzpůsobit i na další činnosti jako je mulčování, sběr listí či odklízení a shrnování

fréza před traktorsněhu. Pokud chcete v tomto směru poradit kontaktujte nás.

Pokud vlastníte silný zahradní traktor s motorem nejlépe od 15 PS (koňských sil) a širokými pneumatikami je pro Vás použitelná i sněhová radlice. I na slabší traktory lze radlice použít, ale je zde větší riziko, že traktor sníh neutlačí, bude se propadat či na sněhu prokluzovat.

Při koupi sněhové radlice na traktor budete potřebovat i montážní rám. Každý typ traktoru potřebuje vlastní montážní rám - cena montážních rámů radlice se pohybuje od 1 500 do 2 000 Kč.Cena samotné radlice na sníh před zahradní traktor se pohybuje v cenové relaci od 7 000 do 9 000 Kč.

Sněhová fréza před zahradní traktor se pohybuje v cenách desítek tisíc. Sněhová fréza před traktor mívá šíři přes jeden metr.Montážní rámy k radlicím jsou vyráběny  podle typu traktoru. S výběrem radlice pro konkrétní traktor Vám rádi pomůžou naši odborníci s dvanáctiletou praxí.

Sněhové frézy a radlice pro zahradní traktory

Nabízíme i radlice na sníh a sněhové frézy Rykov pro zahradní traktory. Ne pro všechny zahradní traktory lze dokoupit radlici nebo frézu. Vyzkoušené radlice máme pro traktory značky Karsit, MTD, Cub Cadet a Al-ko. Zmíněné značky patří mezi často žádané nejen jako traktory, ale i jako sekačky a další zahradní techniku. Například sekačky Al-ko vyhráli v testu časopisu dTest v roce 2011.

Traktory, které nabízíme

Pro následující sezonu 2013 doporučujeme české traktory značek SECO a Karsit, dále výborné stroje Al-Ko, které nabízejí vysokou kvalitu zpracování, které je dosaženo evropskou výrobou, a také nízkou cenu. Další velkou předností těchto traktorů je dostupnost a cena náhradních dílů - výrobci nabízejí svým zákazníkům katalog náhradních dílů, kde si stačí vybrat, který konkrétní díl potřebujete a jeho následné dodání je otázkou několika málo dnů. V porovnání s ostatními výrobci (především těmi asijskými) se Vám tak nestane, že byste na náhradní díl čekali dlouhé týdny, či v horším případě takový díl vůbec nesehnali.

Doporučujeme Vám zahradní traktory Karsit, AL-KO nebo Seco Group. Traktory Karsit a Seco Group vyrábí čeští výrobci, takže jejich náhradní díly jsou dostupné ihned. Jsou to firmy s nejlevnějšími náhradními díly a hlavně s českou kvalitou, která se vyváží do celého světa. Dokonce i firma Toro si od nich nechává vyrábět své traktory, které pak prodává za velké peníze po celém světe. Rovněž v Rakousku vyráběné zahradní traktory AL-KO jsou vysoce kvalitní stroje. Všechny tyto značky nejsou napojené na Čínu, takže nepoužívají levné a málo kvalitní náhradní díly z Číny

 

Al-ko

zahradni-traktor-al-ko-t-16-102-hde-s-elektronickym-vyklapenim-kose

Zahradní traktory značky AL-KOjsou prémiové výrobky, ve kterých se kloubí dlouholeté zkušenosti nejlepších německých inženýrů a nejvyšší kvalita výroby. Firma <AL-KO dává obzvlášť důraz na mimořádný design, kvalitní materiály, vytříbenou techniku, perfektní ergonomii a inteligentní koncept ovládání svých produktů, ze kterých jsou nadšeni zákazníci nejen v Evropě, ale po celém světě.

Vysoká kvalita, kterou se výrobky AL-KO vyznačují, je dosažena díky rozsáhlému technologickému programu, který od prvního návrhu přes stavbu prototypů až po konečný produkt plánují a realizují vývojoví inženýři, designéři a technici pracující v této firmě. Bezpečnostní kontroly, certifikace TÜV a potvrzení GS se starají o to, aby si každý jednotlivý stroj zasloužil ohodnocení společnosti AL-KO „Quality for life“.

Základem zahradních traktorů AL-KO je svařovaný trubkový rám Space-Frame, který vyniká vysokou odolností ve zkrutu a zaručuje vysokou stabilitu a výborné jízdní vlastnosti i v těžším terénu. Co se týče samotné péče o trávník, z vlastní zkušenosti můžeme prohlásit, že traktory AL-KO dosahují nejkvalitnějšího střihu i mulčování ze všech traktorů dostupných na trhu.

Nejprodávanějším traktorem této značky je model PowerLine T 16-102 HDE, který je při ceně 69 990 Kč osazen hydrostatickou převodovkou, elektromagnetickou spojkou nože a motorem Briggs&Stratton Power Built V-Twin o výkonu 12,1 kW. Video ze sečení s tímto traktorem můžete zhlédnout zde.

 

Karsit

KARSIT K 13/92 HSpolečnost Karsit byla založena v roce 1992 jako výrobce dílů pro automobily značky Škoda a v současné době je se svými pěti závody jedním z předních výrobců komponent pro automobilový průmysl. V roce 1996 pak tato firma zahájila výrobu zahradních traktorů v rámci rozšíření svých výrobních aktivit. I v tomto odvětví Karsit zúročuje své dlouholeté zkušenosti z automobilového průmyslu a použití nejkvalitnějších možných materiálů se tak stává základem pro vysokou užitnou hodnotu těchto traktorů při zachování jejich nízké ceny. Tento bezkonkurenční poměr cena/výkon, který zahradní traktory Karsit nabízejí, oceňují zákazníci v řadě států Evropy i mimo ni. Základem všech těchto strojů jsou robustní pevné rámy a komponenty dodávané předními světovými producenty jako jsou Briggs&Stratton, Tuff Torq, Warner Electric, Seat, apod. Výrobky Karsit jsou testovány Evropskou zkušebnou TÜV, což zaručuje splnění veškerých bezpečnostních a dalších požadavků Evropské Unie.

Společnost Karsit prodává své výrobky výhradně přes síť zkušených prodejců zahradní techniky, protože chce svým zákazníkům zajistit kvalifikované služby v oblasti prodeje a servisu. Naše firma Namir.cz je jedním z těchto prodejců a má tak čest nabídnout Vám kvalitní a zároveň levné zahradní traktory této značky.

Mezi nejprodávanější traktory této české firmy patří základní model K 13/92 H za 59 990 Kč. Dalším velmi oblíbeným modelem, jenž uspokojí i velmi náročné zákazníky je K 22/102 HX SILVER CUT, který je osazen nejsilnější hydrostatickou převodovkou ze všech dostupných traktorů na trhu. Tento traktor disponuje také uzávěrkou diferenciálu a můžete si jej u nás pořídit za cenu 105 890 Kč.

MTD


MTDTyto stroje jsou robustní, technicky vyspělé a odolné. Vyznačují se zvláště příznivým poměrem mezi cenou a výkonem. MTD nabízí široký sortiment od elektrických sekaček, přes silné benzínové sekačky, až k travním traktorům, drtičům zahradního odpadu, provzdušňovačům trávy, kultivátorům, řetězovým pilám, vysavačům trávy a listí, vyžínačům, křovinořezům a sněhovým frézám. Samostatnou kapitolu tvoří modely s označením MTD PRO. Jde o nadstandardně vybavené modely se špičkovými motory a zvlášť atraktivní cenovkou.

 

 

 

 

Cub Cadet

Cub CadetCub Cadet je představitelem absolutní špičky zahradních traktorů nejen sortimentu výrobce MTD, ale i mezi konkurencí. Cub Cadet vyhovuje nejvyšším nárokům na zahradní traktory. Každý jednotlivý traktor se vyznačuje absolutně profesionálním zpracováním každého detailu: hydrostatem, tempomatem, svářeným rámem, litinovou přední nápravou, přímým kardanovým pohonem a dalšími technickými vymoženostmi.

 

 

Honda

HondaS travními traktory Honda bude pro Vás sekání velkých travnatých ploch, sadů či fotalových hřišť velkou zábavou. Velmi snadná obsluha, jednoduchá manipulace, mechanická nebo hydrostatická převodovka, to vše přispívá k ulehčení Vaší práce. Proto pokud travní sekačka již nedostačuje vašim potřebám, neváhejte si vybrat zahradní traktor z nabídky Honda, který vám několikanásobně ulehčí dříve neoblíbenou práci.

"Srdcem" všech zahradních traktorů Honda jsou vzduchem chlazené 4-taktní dvouválcové motory s rozvodem OHC nebo OHV. Kromě tichého a velmi kultivovaného chodu, se traktory Honda vyznačují vysokým kroutícím momentem, dlouhou životností a především šetrností k životnímu prostředí.

S 6 stupňovou mechanickou převodovkou či hydrostatickým pojezdem je ovládání traktoru vždy jednoduché a pohodlné.

Bezpečnost obsluhy byla a je u zahradní techniky Honda, a tedy i u travních traktorů této firmy, vždy na prvním místě. I zahradní traktory, které Vám nabízíme pro tuto sezónu, jsou samozřejmě vybaveny mnoha bezpečnostními prvky, o kterých Vás ochotně informuje každý autorizovaný dealer motorových strojů Honda.

Murray

MurrayZnačka Murray vede v žebříčku vysoce hodnotných, snadno ovladatelných produktů. Nová řada spojuje všechny tradiční hodnoty této značky - výdrž, skvělý poměr cena/výkon, snadná ovladatelnost a zajímavý design, které zaručují opravdové potěšení z každodenní práce na zahradě. Všechny produkty Murray jsou poháněny motory Briggs & Stratton, přední značky na trhu. Snadné a spolehlivé startování motorů Briggs & Stratton se stalo samozřejmostí a zajistilo, že pohánění sekaček nebylo nikdy snazší. Murray produkty poskytují vlastnosti nezbytné k bezproblémovým zahradnickým pracím.

 

 

Seco Group

 

Seco Group

Seco Group je dominantním výrobcem žacích traktorů v České republice a významným dodavatelem této techniky zejména do zemí EU. Sečením se nepřetržitě zabývá již od roku 1895. Žací traktory mají výkonné motory Vanguard™ V-Twin od amerického výrobce Briggs and Stratton.Pomocí doplňků můžete snadno rozšířit funkci vašeho traktoru například o zametací

 

kartáče,rozmetadla,vozíky,postřikovače a mnoho další příslušenství.

 

 

Solo


SoloŽací traktory SOLO jsou optimálně vybavené k péči o velké travnaté plochy a parky. Robustní 4taktní motory zajišťují trvalý výkon. Speciální nože obstarají dokonalý střih, velké sběrné vaky prodlužují cykly sečení před vysypáním obsahu. Kontrolky, umístěné v zorném poli řidiče, neustále informují o stavu aktivních technických procesů. Nejpohodlnější a nejméně unavující polohu sezení při sečení lze dosáhnout individuálním nastavením sedadla řidiče.

 

 

 

 

 

Dolmar

Již 75 let přihlížíme potřebám zákazníka při obchodní strategii a konstrukci strojů DOLMAR. Tohoto cíle se držíme bez kompromisu už od konstrukce první motorové pily v roce 1927. Dnes nejsme pyšní jen na to, že jsme celosvětově nejstarší výrobce benzinových motorových pil, nýbrž i na to, že jsme v celém světě uznávaný výrobce kvalitních motorových přístrojů. Made in Germany zůstává made in Germany. DOLMAR nasazuje od počátku vysoká měřítka kvality, funkčnosti, designu, ergonomie, spolehlivosti a servisu. Náročné cíle vyžadují však vysoce kvalifikované a zainteresované pracovníky. Považujeme za důležité, že výroba probíhá přímo v Německu a provádí ji odborný personál. Úspěch je výsledek promyšlené koncepce. Dolmar má stále nové ideje a nápady, se kterými neustále soutěží s nejtvrdší konkurencí.

Husqvarna

Naše široká nabídka zahradních traktorů obsahuje několik univerzálních a snadno ovladatelných modelů s odlišnými šířkami sekání a další možností využití. Práce s nimi bude pro vás jistě požitkem. Inteligentní technologie, robustní konstrukce a dobré ergonomické řešení jsou znaky, díky nimž se zahradní traktory uplatní jak na zahradách, tak i při náročném profesionálním nasazení. Zahradní traktory nabízí pohodlné řešení pro sekání zejména pro velké travnaté plochy.

AMA

Zahradní traktory AMA byly mnoha odborníky ve svém oboru označeny za jedny z nejlepších a nejkvalitnějších ve své třídě. Výroba zahradních traktorů AMA probíhá v Evropě. Celý zahradní traktor AMA je postaven na velice robustním, téměř nezničitelném rámu s litou přední nápravou. Všechny modely zahradních traktorů jsou opatřeny hydrostatickou převodovkou se snadným ovládáním. Zapínání sečení je zajištěno jednoduchou elektromagnetickou spojkou ovládanou jediným spínačem na přístrojové desce. Vyklápění koše probíhá jednoduše z pozice řidiče bez nutnosti vysedání. Zahradní traktory jsou poháněny motory Briggs&Stratton, které se pro tuto aplikaci velice osvědčily. K zahradním traktorům AMA je možné zakoupit kompletní řadu příslušenství pro celoroční provoz. Stroje jsou vhodné pro domácí zahrady stejně jako pro sportovní hřiště, firemní a hotelové areály, ale i pro obecní a komunální použití kde zastanou mnoho práce.

Brill

Nová kolekce travních traktorů BRILL se vyznačuje vysokým komfortem a spolehlivým výkonem při sečení. ModelyCrossover jsou osazeny výkonnými motory, hydrostatickou či mechanickou převodovkou a některé z nich také elektromagnetickým spouštěním nožů. Zcela unikátní je u nejvýkonnějšího modelu systém elektrického vyklápění sběrného koše ovládáného přepínačem. Traktory jsou vyráběny se šířkami záběru 74, 92 a 102 cm. Od modelu 92 jsou vybaveny asynchronním žacím mechanismem s dvěmi zesílenými noži vytvářejícími optimální nasávací efekt. Vysoký výkon sečení zajišťují osvědčené jednoválcové a dvouválcové motory Briggs & Stratton a Honda. Rozměrné pneumatiky traktorů se záběrem 102 cm poskytují maximální komfort i při průjezdu obtížným terénem.

Mulčovací systém BRILL

Modely se šířkou záběru 92 a 102 cm lze dovybavit mulčovacím systémem. V létě chrání trávník mulčování před silným vysycháním díky vlhkosti obsažené v rozdrcené travní hmotě. Kromě toho jsou mulčováním navráceny trávníku živiny a zároveň je travní odpad hospodárně zužitkován.

Snapper

Konstruktér první pojezdové rotační sekačky v 1951 -Snapper byl novátorem ve zjednodušení zahradních prací. Dnes Snappernabízí jeden z nejširších sortimentů poháněného zahradního náčiní ve Vaší zahradě. Traktory, pojezdové i jednoduché sekačky na trávu aerodynamických tvarů, s funkcí 3 in 1 (tři v jednom): boční výhoz trávy, zadní výhoz trávy se sběrem do koše nebo mulčování.

Snapper vždy vyráběl a stále vyrábí jedny z nejspolehlivějších sekaček už více než 55 let! Snapper sekačky vydrží mnoho let, my vlastně nyní ještě poskytujeme veškeré náhradní díly na sekačky staré 20 i více let! Tyto stále zůstávají velmi kvalitní a výkonné. Kvalita od začátku do konce KvalitaSnapper je opravdu legendární. Začínáme s kvalitními komponenty jako napřiklad ocel, která musí pro naše výroby být velice kvalitní a certifikovaná, dále pak při výrobě používáme osvědčené technologie a postupy. K tomu přidáme ještě naše exkluzivní a často patentované prvky,jako třeba naši velmi spolehlivou diskovou mechanickou převodoovku, nebo sekací a mulčovací nože. Myslíme na Vás Všechny naše sekačky navrhujeme společně se zákazníky. Naše sekačky Snapper snadno nastartujete, je jednoduché je ovládat, nepotřebují téměř žádný servis a jednoduše bez použitého nářadí je přeměníte během chvilky na právě požadovaný způsob sečení 3in1 (tři v jednom), což znamená zvolení možnosti co se sečenou trávou.

Wisconsin

Travní traktory Wisconsin jsou vyráběny ve dvou modelech,a to Prime a Riviera. Tyto traktory se od sebe liší jednak v motorech, obsahu a způsobu vyklápění sběrného koše, ale také v konstrukčním provedení.

Zatímco zahradní traktory modelové řady Prime jsou dodávány s dvouválcovými motory Kohler a mají ruční vyklápění koše o obsahu 305 L, traktory řady Riviera již mají litinovou nápravu s kulovými čepy, elektricky vyklápěcí koš o obsahu 410 L a jsou vybaveny dvouválcvými motory Köhler nebo Honda.

Tyto zahradní traktory mají široké využití, a to jak v menších zahradách, tak v komunálních službách. K traktorům je možné použít celou řadu přídavných zařízení, jako např. mulčovací nože, sklápěcí návěs, provzdušňovací válec, rozmetadlo, atd. V zimě při odklízení sněhu Vám vypomůže čelní sněhová radlice, která se dodává ke všem modelům.

Díky snadnému přístupu ke všem servisním komponentům je na těchto zahradních traktorechjednoduchá běžná údržba. Kapota a bočnice jsou lehce odnímatelné pro přístup k údržbě motoru. Odejmutí a instalace žacího ústrojí nevyžaduje žádné nářadí a čištění žacího ústrojí se provádí pouhým připevněním vodovodní hadice na otvor na krytu nožů.

Velký test NAMIR zahradních strojů, Košťálov 2012

Dne 16. srpna 2012 jsme uskutečnili velký test zahradních strojů orientovaných na sečení. K dispozici jsme měli mnoho strojů od renomovaných společností působících na trhu se zahradní technikou. Naším cílem bylo přinést zájemcům o koupi a nadšencům věrohodný test, který se bude zakládat na odvedené práci a názoru hned několika nezávislých testerů. Aby byl test věrohodnější, rozhodli jsme se celé dění zdokumentovat a poskytnout vám naše zkušenosti z první ruky. Podívejte se tedy na naše videa z testování a zhodnoťte sami, jak jednotlivé stroje dopadly.

 

Video vítěze našeho náročného testu zahradních traktorů si můžete prohlédnout zde:

Zahradní traktor KARSIT K 22/102 HX SILVER CUT- 4WD

 

Náš video přehrávač "Namir Zahradní traktor"

Akce na zahradní traktory pro leden a únor

- poukaz k traktorům na 5000,-Kč zdarma .

Traktory přivezeme a předveme na Vaší zahradě ZDARMA

Akce zahradní traktor Alko T 13HD

59 990,- ... bonus 5 000,- Kč

 

Akce zahradní traktor Karsit K 22
98 990,- Kč + bonus 5 000,- Kč

 

Akce na zahradní traktor Alko traktor T 16 HD

69 990,- Kč + bonus 5 000,- Kč

Související odkazy: Traktory


 

NOVĚ PLATBA ONLINE KARTOU

Visa MasterCard

 

Logo ČT

Odborník z NAMIR.cz radí v pořadu Zahrada pod Lupou České televize
Představujeme štípače na dřevo

Celý článek s odborníkem na zahradní techniku v České televizi

 

JAN KRAUS také nakupuje v NAMIR.cz

Jan Kraus sekačky traktory Namir

Získaná ocenění a certifikáty

Autorizovaný prodejce

AL-KO Certifikát

NEJLEPŠÍ PRODEJCE INFRASAUN 2015

Nejlepší prodejce InFRASaun 2013

Nejlepší prodejce Infrasaun Heathland 2013

OBCHODNÍ PARTNER 2013

Obchodní partner sekaček Weibang 2013

GRILLAKADEMIE 2013

Grillakademie 2013

Grillakademie 2013

VYNIKAJÍCÍ OBCHODNÍ PARTNER ZNAČEK

MTD, SCHEPPACH, RYOBI, WOODSTAR,

DWT, TURFMASTER, HOMELITE, ...

Ocenění Garlando

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

CAMPINGAZ

Certifikát_malý

CERTIFIKÁT EXTRÉMNÍHO SEČENÍ

 

VARI CertifikátVARI Certifikát


TOPlist

Košík

(prázdný)


Produkt byl úspěšně přidán do košíku.
Pokračovat v nákupu Otevřít košík