Sekačky

kvalitní sekačka AlkoNabízíme kvalitní a spolehlivé sekačky na trávu. Výborný poměr cena/výkon nabízejí kvalitní zahradní sekačky značky Al-ko, Solo by Al-ko či Honda. Zahradní sekačky Alko se řadí mezi střední a vyšší třídu s výbornou kvalitou a silným servisním zázemím po České Republice. Opravdovou špičkou mezi zahradními sekačkami jsou stroje značky Solo by Al-ko a Honda. U Solo by Al-ka se jedná o Rakousko/Německou spolupráci a jejich výroba probíhá v Evropě. V případě značky Honda se jedna o výrobní spolupráci Usa a Francie. V našem sortimentu naleznete i robotické sekačky, a to od firmy Robomow. Tyto sekačky mají k dispozici mobilní aplikaci pro nastavení nejrůznějších parametrů.

Na všechny typy zahradních sekaček zajišťujeme kvalitní záruční i pozáruční servis. Nebojte se nás oslovit, díky naší dvanáctilleté praxi v oboru zahradních strojů Vám rádi a zdarma doporučíme nejvhodnější zahradní sekačky na váš pozemek včetně robotických sekaček.

Konkrétně doporučujeme velice kvalitní zahradní sekačku SOLO by Al-ko 5375 VSC, která zvítězila v náročném dTestu. Tento top model má mimo jiné i spojku nože, umožňující vyprázdnění koše bez nutnosti vypínat motor. Velký úspěch zaznamenaly také následující zahradní sekačky, které byly oprávněně v roce 2016 nejprodávanějšími modely, Al-ko 525 VS, Al-ko 5.16 VS-B, Solo by Al-ko 4755 VS, nebo Honda HRX 537 VY a Honda HRG 536 VL.

Namir.cz získal díky spokojenosti zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.czrecenze spokojených zákazníků si můžete přečíst zde. Přečtě si recenze spokojených zákazníků na zboží.cz. Namir.cz nabízí kvalitní a levné stroje, oproti konkurenci, která nabízí nekvalitní čínské a italské výrobky.

Jako jedni z největších prodejců zahradních sekaček v České republice, jsme v loňském roce udělali velký test sekaček, nové videa si můžete prohlédnout pod článkem a nebo na našem YouTube kanálu. V nových testech jsme se Vám snažily předvést jak sekání vysoké trávy, tak i sekání ve svahu, protože moho z Vás se o sekání ve svahu zajímalo. Testováním sekaček se zabýváme proto, aby jsme Vám mohli co nejlépe vyprat tu správnou sekačku pro Vaší zahradu a pro Vaše potřeby. V případě otázek, nás neváhejte navštívit na naší prodejně a nebo nás kontaktujte telefonicky, rádi Vám s výběrem Vaší sekačky poradíme.Sekačky

Zahradní sekačky nabízíme levné a kvalitní. Zahradní sekačky doporučujeme na základě Vašich požadavků. Při výběru zahradní sekačky je důležitá velikost pozemku, četnost sekání trávy, sklon pozemku, zda chcete trávu hrabat nebo mulčovat. Obecně doporučujeme zahradní sekačky AL-KO, které ve své cenové kategorii disponují velmi dobrou technickou výbavou. Výborné zahradní sekačky Highline 473 SP a Highline 523 SP značky AL-KO budou podle nás nejprodávanějšími sekačkami v roce 2013! V minulém roce jsme byli první, kdo měl tu možnost vyzkoušet  nové zahradní sekačky AL-KO v náročném Namir testu (video zde). Zahradní sekačky AL-KO byly v našem náročném testu nejlepší. Možná také proto, že jako jedni z posledních si nechávají svou produkci vyrábět v Evropě, konkrétně v Rakousku. Navíc 6 let záruka mluví za vše. Nejlevnější zahradní sekačka, která není vyráběna v Číně je od výrobce AL-KO.

Mnoho spokojených zákazníků, minimum reklamací. Kvalitní zahradní sekačky za rozumnou cenu od Namir.cz. To je Výborná Sekačka s pojezdem HECHT 5460 BS 5 in 1. Zkusme si nyní samotnou značku Hecht představit.

Firma Hecht

Jestliže máte zájem o kvalitní zahradní techniku, vybrali jste si správně. Firma Hecht, která je na trhu již téměř 20 let, je silně motivována vysokým zájmem o její produkty, aby se snažila co nejvíce vyjít vstříc všem potencionálním zákazníkům. Firmě Hecht tedy nezbývá nic jiného než nabízet produkty technologicky stále vyspělejší, uživatelsky přívětivější a cenově dostupné. Vzhledem k velkému zájmu o produkty firmy Hecht, je nutností stále rozšiřovat základnu záručních a pozáručních opraven. Také proto v ČR stále roste počet takovýchto míst. Ale nejenom v ČR. Stejně, jako je značka Hecht oblíbená u nás, je oblíbená i na Slovensku, a také ve většině Evropy. V roce 2011 získala dceřiná společnost Werco SK nové sídlo s novou moderní servisní základnou a prodejní plochou. Tomu také odpovídá velice snadný a rychlí přístup k náhradním dílům na našem tuzemském trhu. Firma Hecht na nás myslí tedy naprosto ve všech ohledech.

Firma Hecht své produkty sama navrhuje, upravuje, testuje a následně nechává vyrábět. Výrobu postupuje díky rozsáhlému výrobnímu programu spoustě specializovaným výrobcům po celém světě, mezi které patří výrobci ze zemí jako USA, Německo, Itálie. Samozřejmě Hecht nezapomíná na kvalitní výrobu v České nebo Slovenské republice. Kvůli snížení nákladů na výrobu byla nucena i firma Hecht přesunout část výrobního procesu do Číny a Indonesie. Rozhodně to neubírá této značce nic na kvalitě a počty prodaných kusů a oblíbenost této značky po celé Evropě je toho pouze důkazem.

Firma Hecht se specializuje především na stroje určené k péči o Vaší zahradu. Z kategorie zahradních sekaček nabízí opravdu nepřeberné množství, z kterého si vybere i nejnáročnější zahradník. Kvalita jejich sekaček byla dokázána i díky sekačce 548 SW 5in1, která v nezávislém testu ve své kategorii porazila i takové konkurenty jako je Mountfield, Brill, Stiga, Honda či Husqvarna. Mezi nejprodávanější model patří 548 SWE 5 in 1 - a pokud Vás tato benzínová sekačka více zajímá, můžete se podívat také na naše video. Dále doporučujeme u zákazníků velice oblíbenou sekačku s mulčovací záslepkou 541 SX a její výkonnější verzi 546 SX.

Potřebujete-li posekat vysokou přerostlou trávu s kterou Vám zahradní sekačka nepomůže, podívejte se po kvalitním křovinořezu. Nabízíme motorové křovinořezy Hecht 145 a Hecht 154. Se stroji je v základním balení také dodáván ramenní popruh pro snadnější a příjemnější manipulaci.

K prokypření půdy je vhodný kultivátor, který dokáže přeměnit několika hodinovou namáhavou práci s rýčem na pár minut zábavy. Firma Hecht nabízí model 746 R nabízející vynikající poměr cena/výkon. Je vhodný i pro hůře přístupné záhony a využijete ho po celou sezonu.

Pokud sháníte kvalitní motorovou pilu, má Hecht velice pestrou nabídku. Konkrétně doporučujeme nejprodávanější model Hecht 44 vhodnou pro chalupáře. Rozhodně si také nenechte ujít testování pily našim odborníkem. Pro ty z Vás, kteří shánějí aku motorovou pilu, nabízí Hecht například model 936, vhodnou spíše pro řezání menšího množství dřeva.

Nezbytným pomocníkem na zahradu je také drtič větví. Z nabídky Hecht bychom rádi vyzdvihli velice výkonný elektrický drtič 6280 XL, který zvládne větve o průměru až 4,5 cm. Více o něm se dozvíte v dalším z našich videí.

V létě určitě využijete možnost grilování na zahradě. Nejpopulárnějšími grily od tohoto výrobce je u nás mobilní řada grilů Hecht Sentinel, ve které si vyberou jak milovníci malého grilování tak i většího grilování. Kvalita těchto grilů je stvrzena ošetřením proti nežadoucím vlivům černou žáruvzdornou barvou. Pokud Vás gril Hecht Sentinel zajímá více, neváhejte se podívat na video.

Posezení na zahradě se stane příjemnějším díky zahradnímu nábytku, který firma Hecht vyrábí jak z hliníku, tak i ze dřeva, a to z opravdu kvalitního a tvrdého dřeva, převážně tropického. Doporučujeme zahradní nábytek Hecht Chicago Set s velkým prostorným stolem, vhodný po natření týkovým olejem i pro externí využití. Pokud Vás zajímá více, shlédněte naše video. Pokud hledáte ještě větší pohodlí, je právě pro Vás set šesti polohovatelných rozkládacích křesel a rozkládacího stolu Hecht Prague Set. Hecht Weekend Set nabízí kombinaci dvou křesel, dvou lavic a jednoho stolu – podívejte se na názor odborníka ve videu. Pokud potřebujete jen malý prostor na sezení, postačí Vám lavička Hecht Occassional Bench, jejíž specialitou je možnost vytvoření z místa uprostřed odkládací stoleček.

A to je o firmě Hecht zhruba vše. Nyní již k ostatním značkám.

 

Obsah

Extrémní test sekaček Košťálov

Testování 2014

Sekačky Al-Ko

Sekačky Honda

Sekačky Weibang

Sekačky Dakr

Sekačky Vari

Rotační sekačky

Robotické sekačky

Strunové sekačky

Křovinořezy

Technologie

Rady a doporučení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Extrémní test zahradních sekaček Košťálov 2012

V roce 2012 jsme pro Vás uskutečnili extrémní test zahradní techniky v náročných podmínkách v Košťálově u Semil. Tvrdý a náročný horský terén prověřil schopnosti zahradních rotačních sekaček, traktorů, bubnových sekaček a křovinořezů. Testoval speciální tým specialistů ze společnosti Namir.cz a hodnotil jednotlivé stroje. Jak test dopadnul, můžete vidět zde.

 

Namir extrémní testy rotačních sekaček najdete zde.

Namir extérmní testy bubnových sekaček najdete zde.

 

Video Velký test NAMIR zahradních strojů, Košťálov 2012

Dne 16. srpna 2012 jsme uskutečnili velký test zahradních strojů orientovaných na sečení. K dispozici jsme měli mnoho strojů od renomovaných společností působících na trhu se zahradní technikou. Naším cílem bylo přinést zájemcům o koupi a nadšencům věrohodný test, který se bude zakládat na odvedené práci a názoru hned několika nezávislých testerů. Aby byl test věrohodnější, rozhodli jsme se celé dění zdokumentovat a poskytnout vám naše zkušenosti z první ruky. Podívejte se tedy na naše videa z testování a zhodnoťte sami, jak jednotlivé stroje dopadly.

Více o testovaných produktech:

http://www.namir.cz/krovinorezy-a-strunove-sekacky/

http://www.namir.cz/mulcovace/

http://www.namir.cz/sekacky/

http://www.namir.cz/sekacky/bubnove/

http://www.namir.cz/zahradni-traktory/

 

Testování 2014

V roce 2014 jsme provedli další testy sekaček. Rádi by jsme se s Vámi podělili o postřehy z testování. Jako první jsme testovali dvojici sekaček HECHT 1845 a HECHT 1803 S, které vynikaly novou patentovanou konstrukcí desénu W na kolečkách a velkými zadními koly. Výhodou nového desénu oproti desénu s jemným vzorkem je jeho odlnost proti zabahněn. Zatímco jemný vzorek kol se obalí hlínou a musíte jej po skončení sečení umýt, vzorek W je na konci sečení praktický čistý.

U sekačky HECHT 548 SWE by jsme rádi vyzvihli modle, které vychází konstrukce HECHT 548 SW, která byla testována v dTestu. HECHT 548 SWE má ještě navíc baterii, která umožňuje elektrické startování. Baterie je umístěna v horním panelu, tudíž odpadá nezvhledné umístění baterie na šasi za motor. Nabíjecí konektor je umístěn rovněž na horním panelu. Desén kol je rovněž W. Hecht 5484 SXE má oproti HECHT 548 SWE možnost nastavení rychlostí.

HEHCT 553 SW má také modle vycházející z konstrukce HECHT 548 SW, která byla testována v dTestu. Oproti ní má větší záběr a také patentovanou konstrukci desénu W. HECHT 5534 SWE má ještě navíc bateriový start a možnost nastavení rychlostí.

HECHT 587 je skvěle má skvělou kontrukci a zpracováním se může rovnat konkurenci.

Drtič HECHT 6280 nás zaujal pěkným designem vybočující z řady ostatních drtičů a také velmi silným motorem.

Sekačky AL-KO

Sekačky AL-KO (zde) mají nejlepší sběr trávy z našich sekaček. Je to také díky tomu, že se firma AL-KO věnuje vzduchotechnice, takže s proudem vzduchu mají bohaté zkušenosti. Další výhodou značky AL-KO je kompletní výrobní proces v Evropě, takže všechny náhradní díly jsou skladem. Také kvalita je výborná na rozdíl od výrobků, které na našem trhu nabízel v roce 2012 největší tuzemský prodejce. Firma AL-KO má navíc skvělé servisní zázemí s nejlepší organizací, což můžeme potvrdit díky své dvanáctileté zkušenosti.

Doporučujeme hlavně sekačku SILVER 46 BR-A COMFORT sekačka AL-KO, která v roce 2012 patřila mezi nejprodávanější sekačky na našem trhu. Dále doporučujeme vysoce kvalitní sekačku AL-KO POWER LINE 5300 BRVC, která zvítězila v náročném dTestu. Tento top model má mimo jiné i spojku nože, umožňující vyprázdnění koše bez nutnosti vypínat motor.

Podívejte se na vítěze našeho namir.cz extrémního testu v Košťálově. Vyhrála sekačka PowerLine 5300 BRV ALUMINIUM.

 

Vybrat si můžete sekačku ze stříbrné hobby řady nebo červené luxusní řady. Vynikající vlastnosti vykazuje také motor AL-KO PRO 160. Navíc jsme testovali sekačku Silver 46 BR-A, která vynikala především sílou motoru a lehkostí startování, o čemž se můžete přesvědčit sami na níže uvedeném videu.

Sekačky Dakr

Sekačky Dakr (zde) a multifunkční zařízení Dakr (zde)jsou hitem pro správu zarostlých pozemků. Jednoúčelové stroje (sekačky) Dakr se nazývají sekačky Tekton. Multifikční zařízení od Dakru se nazývá Panter.

Minulý rok tento Český výrobce sekaček oslnil trh svými novinkami FD 2-H a FD-3. FD-3 je vynikající stroj o čemž se ostatně můžete přesvědčit sami na našem videu (viz. níže). Tyto sekačky jsou vynikající především na velké pozemky a na pozemky kde nemůže napomoci těžká technika. Dálé je možné rozšíření o různé nástavce, jako je například rotační kypřič, adaptér sněhové frézyadaptér dvoububnové sekačky nebo řiditelný vozík. Všechny tyto nástavce a mnohé další naleznete u výše uvedených produktů v souvisejícím zboží.

V našem extrémním namir.cz testu v Košťálově se umístila právě bubnová sekačka Dakr na prvním místě. Jedná se o typ Panter FD-3 pohonná jednotka + RZS 121 dvoububnová sekačka DAKR.

Podívejte se jak sekala.

 

 

Bubnové sekačky

Bubnová sekačka a multifunkční zařízení od firmy Dakr, mají základ v pohonné jednotce (FD-2 nebo FD-3). Příslušenství (nástavce) na pohonné jednotky jsou vzájemně kompatibilní, kromě výjimek. Dvou-bubnová sekačka na FD-3 není kompatibilní na FD-2.

 

 

Sekačky Honda

Sekačky od výrobce Honda jsou podrobeny nepřetržitému vývoji již od roku 1978, kdy začla firma Honda produkovat sortiment zahradních strojů. Počínaje sekačkami s 2-taktními motory, které postupem času firma opouští a přechází na 4-taktní motory, které jsou nyní výkonovým standardem sekaček Honda. Cílem firmy však není pouze zaměření na výkon, ale komplexní inovace těchto sekaček. Další aspekty, na kterými se sakčky Honda pyšní, jsou dlouhá životnost a vysoká oddolnost těchto strojů. Tyto charakteristiky jsou dosáhvoany ocelovou

Honda záruka

vložkou válce motoru, kuličkových ložisek na klikové hřídeli či do dokonalosti dovedenou aerodynamiku žací


Sekačky Hondy mají patentován systém
Roto-stop®, který umožňuje uživateli zastavir rotaci žacího nože aniž bymusel vypnout motor. komory s nylonovu tkaninou na sběrném koši pro dokonalý průchod vzduchu a zároveň efektivní sběr trávy.

Vyosoká odolnost a životnost sekaček Honda je potvrzena i délkou záruční doby, která je pro všechny sekačky Honda nastavena na 5 let záruky.


Honda sekačky jsou určeny jak pro domácí uživatele, tak i pro profesionály. Travní sekačky Hodna jsou rozděleny do základních kategorií, které se od sebe odlišují v charakteristikách těchto sekaček. Nabídka je rozdělena na zahradní sekačky s plechovým podvozkem IZY, dále modelová řada DE LUXE z plastu, která je určena pro náročnější zákazníky a poslední kategorií jsou sekačky určené pro profesionály.

 

Sekačky řady HRG - IZY

První rozdělení, kterého je u sekaček HRG od Hondy důležité si povšimnout, je rozdělení na sekačky s/bez pojezdu. Název této modelové řady je odvozen od anglického slova "easy", která v českém překladu znamená snadný a tím jsou také tyto sekačky charakteristické. Tyto sekačky jsou snadné při ovládání, údržbě i uskladnění. Sekačky HRG jsou dostatečně obratné pro dobrou manevrovost na členitém trávníku a zároveň nabízí velkoobjemový sběrný koš. Sekačky HRG- IZY jsou oblíbené halvně u ženského pohlaví, právě díky nízké hmotnosti sekačky a jejímu atraktivnímu designu.

Zahradní sekačka Honda HRG 536 VK

Výhody sekaček řady HRG - IZY:

 

Kuličková ložiska jak v předních, tak i v zadních kolech:

Tlačit či přitahovat sekačku ve stísněných místech kolem překážek jde velmi snadno.

Podvozek vylisován z odolné ocele:

Kvalitní a pevný materiál odolný vůči nárazům a kataforézní povrchová úprava chrání před korozí, otěrem a působením UV záření. Kataforéza je jednou z nejprogresivnějších výrobních technologií nanášení ekologických práškových barev s vysokým stupněm antikorozní ochrany kovů.

 

Speciální žací nůž:

Nůž je vyroben tak, aby se díky své speciální konstrukci a použitému materiálu při

Nůž Honda

náhodném nárazu na pevnou


Možnost mulčování:
překážku sám zdeformoval a do jisté míry absorboval energii nárazu aniž by se zlomil. To znamená nízké provoznínáklady a delší životnost stroje.

 

Recyklováním malých travních částeček zpět do Vašeho trávníku je IZY ekologicky čistá stejně tak, jako je čistý i Váš zdravý trávník.

 

Sběrný travní koš velkého objemu:

Pečlivě promyšlená konstrukce díky maximálnímu průtoku vzduchu  zaručuje vynikající schopnost sběru trávy a speciální textílie zachycuje kromě trávy i drobné prachové částice a snižuje prašnost.

 

Automatický sytič:

Všechny naše stroje jsou opatřeny 4-taktními spalovacími motory Honda světové třídy, které se vyznačují, mimo jiné, spolehlivým startem a nenáročnou údržbou. V zájmu usnadnění startování jsou  opatřeny automatickým systičem. Všechny naše sekačky pracují na běžný, bezolovnatý, automobilový benzín.

 

Snížená hlučnost:

Pracovníci vývojového střediska Honda vyvinuli nízkohlučný žací nůž chráněný patentem se sníženou hlučností o 0,5 dBA oproti běžným žacím nožům. Tento žací nůž v kombinaci se speciálně tvarovanou žací komorou a tichým motorem znamená hlučnost sekačky o 30% nižší, než stanovují evropské normy.

 

Optiflow – řízení toku vzduchu pod sekačkou:

Podvozek a žací komora sekačky jsou speciálně tvarovány tak, aby se maximálně efektivně zlepšil tok ohromného množství vzduchu v prostoru pod sekačkou a následný průtok vzduchu, pumpovaného rotujícm žacím nožem, opatřeným ventilačními lopatkami, do sběrného koše. Značně se tím zlepšuje sběrný výkon sekačky.

 

 

 


Zahradní sekačka Honda HRG 465 PDNaše nabídka sekaček Honda HRG - IZY

 

Zahradní sekačka Honda HRG 415 PDZahradní sekačka Honda HRG 415 SDZahradní sekačka Honda HRG 465 PDZahradní sekačka Honda HRG 465 SDZahradní sekačka Honda HRG 536 SDZahradní sekačka Honda HRG 536 VKZahradní sekačka Honda HRG 536 VYZahradní sekačka Honda HRG 536 VL

 

 


 

 

 

Zahradní sekačka na trávu Honda, řada Hobby - Izy (2010)


 

 

Sekačky s pojezdem Honda De Luxe - HRX

Charakteristickým znakem této modelové řady sekaček Honda je nízká hladina hluku během provozu, snadná a zároveň velmi pohodlná obsluha sekačky, kvalitní podvozek s doživotní zárukou proti průrazu, vysoký výkon a spolehlivost motoru, atraktivní moderní design.Honda HRX 476 VK

 

Sekačky modelové řady HRX jsou konstruovány proto, aby zvládli travní plochu o jakékoliv velikosti, zároveň díky nízké hlučnosti a nízkým výfukovým emisím neobtěžují své okolí. Firma Honda si stojí za kvalitou podvozku sekaček natolik, že poskytuje na své podvozky doživotní záruku proti průrazu. Podvozek je vyroben z extrémně odolného a navíc pružného plastu. Tento plast byl vyvinut Hondou ve spolupráci s firmou Polystrong. Podovzek je dvouplášťový a lamelový.

HRX sekačky se dodávají ve dvou verzích, a to s/bez pojezdu. Pojezdy jsou trojího typu SMART Drive® , Variable speed (Hydroastatická převodovka) a dokonce i se zadním pojezdovým válcem.

 

 

Výhody sekaček řady Honda De Luxe - HRX

 

Centrální nastavení výšky (pouze u HRX476) podvozku typu 4 v 1:

Jedinou, ergonomicky ztvárněnou rukojetí lehce nastavíte potřebnou výšku sekání na všech čtyřech kolech současně.

 

Twin Blade:

Jedná se o použití dvou žacích nožů současně, navzájem odsazených, které zaručí dvojnásobné přeseknutí travního stébla. Je tak dosaženo rozmělnění travní hmoty do co nejmenších částeček.

 

Twin Blade

Speciální žací nůž:

Nůž je vyroben tak, aby se díky své konstrukci a použitému materiálu při náhodném nárazu na pevnou překážku sám zdeformoval a do jisté míry absorboval energii nárazu aniž by se zlomil. Je tak chráněn podvozek sekačky apřípadné poškození hřídele motoru. Stačí nůž vyměnit a pokračovat v sekání.

 

VersamowTM integrovaný mulčovací systém:

Pouhým pohybem ovládací páčky získáte schopnost sekačky usečená travní stébla drtit na drobné částečky a pěchovat zpět do půdy trávníku jako přirozené přírodní hnojivo.

 

Kuličková ložiska jak v předních, tak i v zadních kolech:

Tlačit či přitahovat sekačku ve stísněných místech nebo kolem překážek jde velmi snadno.

 

Roto-stop® disková třecí spojka nože:

Roto-stop® pracuje na principu diskové třecí spojky a umožňuje zapnout či vypnout rotaci žacího nože, aniž by bylo nutné vypínat motor během vyprazdňování sběrného koše, při odklízení případných překážek z trávníku během sekání a při přejezdu sekačky po nezpevněných nebo štěrkových plohách za pomoci vlastního pojezdu.

 

SMART Drive®:

SMART Drive® - systém důmyslné kombinace poslední verze pojezdové převodovky a ergonomického ovládání. Systém je primárně konstruován tak, aby uživatel měl možnost pomocí prstů pohodlně a plynule ovládat rychlost jízdy a umožnit tak bezpečnější a přesnější rychlost sekání kolem stromů, plotů, zídek a květinových záhonů. Znamená to také konec poškození trávníku díky manévrování v místech, kde je nutné rychlost jízdy snížit. Variable speed (Hydrostatický tempomat) Při sekání se sekačka perfektně přizpůsobí Vašemu pracovnímu tempu. Pro dokonalý výsledek správně zastřiženého trávníku je nutná možnost sekačku přesně nastavit tak, aby jednak odpovídala Vašim pohybovým schopnostem a také jak to Váš trávník vyžaduje. Například možnost plynulého nastavení a automatického udržování rychlosti jízdy přesně na požadované úrovni v závislosti na povaze terénu, kvalitě trávníku, výšky střihu apod. To dokáže jedině Variable speed – hydrostatický tempomat.

 

Zesílené závěšení rukojeti na podvozku:

Speciálně konstruované spojení ovládací rukojeti s podvozkem sekačky je odolné vůči poškození či deformaci jak při práci, tak i při transportu.

 

Sběrný travní koš vysokého průtoku vzduchu a velkého objemu:

Pečlivě promyšlená konstrukce s maximálním průtokem vzduchu  zaručuje vynikající schopnost sběru trávy a
Honda HRX 476 HYspeciální textílie zachycuje i drobné prachové částice a snižuje prašnost. Horní část koše je částečně překryta zvláštním krytem, který zabraňuje prašnosti hlavně v režimu mulčování.

 

Rychlesklopná rukojeť:

Rychloupínací mechanizmus dovoluje bez použití nářadí či větší síly uvolnění ovládací rukojeti a buď změnu výškového nastavení nebo úplné sklopení do transportní či skladovací polohy.

 

Podvozek sekačky z materiálu Polystrong® / Xenoy®:

  • Tento materiál svou tvárností umožňuje citlivě vytvarovat jako monoblok celý podvozek sekačky plynulých tvarů a křivek tak, aby se minimalizovala turbulentnost proudícího vzduchu v zájmu zlepšení kvality sběru trávy a maximálního snížení hlučnosti.
  • Podvozek je lehčí než podvozek odlitý z hliníku či vylisován z ocelového plechu
  • Podvozek nekoroduje a Honda poskytuje na podvozek doživotní záruku
  • Díky povrchové úpravě je nižší ulpívání trávy na povrchu ve srovnání s ocelovým a slitinovým a tím se zlepšuje celkový výkon sekačky

Naše nabídka sekaček Honda De Luxe - HRX

Zahradní sekačka Honda HRX 476 PKZahradní sekačka Honda HRX 476 VKZahradní sekačka Honda HRX 537 VKZahradní sekačka Honda HRX 537 VYZahradní sekačka Honda HRX 476 VYZahradní sekačka Honda HRX 476 HYZahradní sekačka Honda HRX 537 HYZahradní sekačka Honda HRX 537 HZ


 

Sekačka na trávu s pojezdem pro náročné zákazníky: Honda DeLuxe HRX 476 VY

 

Sekačky profi Honda

Honda HRD 536 HX

Při vývoji sekaček pro profesionální použití se Honda zaměřila

hlavně na výkon, robustnost a také odolnost vůčihrubému zacházení a samozřejmostí je také vysoká spolehlivost těchto strojů. Sekačky Honda v pro profesinály jsou zkonstruovány z nejmodernějších materiálů. Skelet sekaček je z hliníkové slitiny, na který Honda poskytuje doživotní záruku. Na ostatní dily sekačky je standardní záraku 5 let.

 

 

Naše nabídka sekaček Honda profi

Honda HRH 536 HX

 

 

Zahradní sekačka Honda HRD 536 TXZahradní sekačka Honda HRH 536 HXZahradní sekačka Honda HRD 536

HX

 

 

 

 

 

 

Sekačky Weibang

 

Opravdovou star mezi sekačkami WEIBANG je pak model WB 536 SB V-DOV s pojezdem. Tato sekačka obsahuje speciální motor Kohler s novou unikátní technologií DOV. Co dále jistě na sekačce WB 536 SB V-DOV ocení každý z Vás, především pak ženy či starší lidé, je startovací sada Ready Star. Startovací sada Ready Star maximálně usnadňuje startování sekačky - již není nutné před nastartováním motor ručně sytit, stačí přijít, zatáhnout a hned můžete lehce a pohodlně sekat. Tomu dále napomáhá profesionální 4-rychlostní převodovka, která umožňuje pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek od velice pomalé chůze, až po svižný krok.

 

V našem namir.cz extrémním testu se umístila sekačka weibang na skvělém 4. místě v těsném zavěsu za stroji Al-Ko. Jedná se o typ WB 536 SB V-DOV.

 

Podivejte se jak fungovala.

 

 

 

 

Kvalitní sekačky na trávu si lze vybat na našich stránkách Namir.cz. Nabízíme také levné sekačky na trávu od 1300Kč. Doporučujeme kvalitní značky Alko a Weibang. Nabízíme slevy a výprodeje na sekačky a další stroje na trávu, slevy se pohybují od 10 do 30 ti procent z doporučené ceny.

 

Zajímavý článek na sekačky WEIBNAG (WB). Sekačky jsou kvalitní hobby stroje postavené na profi komponentech. Potřebujete-li poradit ohledně sekačky - kontaktujte nás.

 

Bubnové sekačky Vari

 

Rozšířili jsme nabídku o sekačky Vari. Bubnové sekačky a adaptéry sečení od společnosti VARI jsou vhodné pro sečení vzrostlého travního porostu i nepravidelně sečeného. Všechny sekačky jsou určeny především pro sečení trávy na seno nebo na krmení pro hospodářská zvířata na rodinných a malých farmách. Při dodržení správné techniky sečení lze pomocí VARI velmi dobře sekat i polehlou trávu. Partnerské stránky na bubnové sekačky Vari. Partnerské stránky bubnové sekačky Dakr.

 

Doporučujeme především sekačky VARI typu LÍZA s motorem Briggs (DS-521 LÍZA 60 bubnová sekačka VARI, DS-521B LÍZA 60 bubnová sekačka VARI) a novinku F-550 HURRICANE mulčovač VARI.

 

V našem extrémním testu se sekačka Vari BDR-620B LUCINA 65 umístila na 2. místě.

 

Podívejte se jak sekala.

 

 

 

 

Robotické sekačky

Al-Ko robolinho 3000

Nabízíme robotické sekačky! Máme zkušenost s prodejem a obsluhou. Zajišťujeme odborné poradenství. Robotické sekačky již jezdí po českých zahradách! V naší nabídce naleznete robotické sekačky od firmy Robomow, které disponují především mobilní aplikací, přes níž si můžete nastavit různé parametry jako například, jak má vypadat Váš trávník nebo jak často má sekačka sekat ale umožňuje i v případě potíží načíst servisnímu centru provozní údaje a zjistit tak konkrétní diagnózu sekačky.

 

Robotické sekačky zavážíme a náš speciální tým odborníků vyškolený pro robotické sekačky provádí jejich instalaci kdekoliv po České Republice.

 

Doporučujeme například robotickou sekačku Robomow RC 304 vhodnou pro menší pozemky do 400 m2, ovšem se silným elektromotorem a masivním ostrým nožem.

 

Strunové sekačky a křovinořezy

 

Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače nabízíme v kategorii Křovinořezy a strunové sekačky.

 

Křovinořezy jsme taktéž testovali v našem namir.cz extrémním testu.

 

 

 

 

 

 

Rotační sekačky

 

Rotační sekačky mají svůj název od způsobu sečení trávy. Rotační sekačky sečou pomocí rotujícího nože skrytého pod šasím sekačky. Nůž pohání benzínový nebo elektrický motor. Benzínové sekačky jsou zkráceným názvem pro rotační sekačky na trávu s benzínovým motorem.

 

Prodejci Namir Vám pomohou vybrat správnou sekačku pro Váš pozemek. Nabízíme sekačky které jsou osvědčené mají nízkou poruchovost a splňují Vaše požadavky. Upřednostňujeme sekačky na které máme od zákazníků dobré reference. Zavolejte nebo nás navštivte na prodejně a my Vám poradíme při výběru správné sekačky.

 

Technologie

 

Sekačky s jednoduchým startem

 

Sekačky pro starší lidi (důchodce), ženy, či slabší lidi jsou sekačky s elektro startováním. Pokud sekačky nedisponují systémem Ready Start, může být startování fyzicky náročnou prací. Při startování sekačky je nutné silně a rychle zatáhnout za startovací šňůru. Zatažením překonat odpor motoru a i odpor žacího nože který se tře o zem. Může se stát, že tráva pod sekačkou je dlouhá a brání roztočení nože při startovaní.

 

Startování travní sekačky mnohem zjednoduší elektrický start, kdy akumulátor (baterie) roztočí motor sekačky stejně jako při startování auta zapalovacím klíčkem.

 

Pokud sekačky poskytující systém Ready Start znamená pro obslhu snadné nastartování sekačky bez nutnosti pumpovat benzín či ovládat sytič. Při tažení za startovací lanko, začne startovat sekačka mnohem dříve než u běžných sekaček zabírá dříve, čímž se dosáhne kratšího a lehčího startu. Systém Ready Start uspoří lidskou sílu o celých 30%.

 

Rady a doporučení

 

Travní sekačka - sekačky všeho druhu

 

Sekačky na trávu nabízíme na elektrické, benzínové a poháněné lidskou silou. Sekačky:

 

 

Sekačky nabízíme levně od výrobců AL-KO, Weibang, DAKR, HECHT, PANTER a dalších. Pokud nakoupíte sekačku nebo jiné zboží v celkové hodnotě více jak 3000,- Kč, dopravíme Vám zboží zdarma.

 

Doporučujeme sekačky

 

Kvalitní sekačka na trávu dokáže udržovat velké pozemky a pečovat o trávník podle vašich představ pouze v případě, že při jejím výběru dobře zvážíte svoji investici. Větší pořizovací cena sekačky renomované značky se Vám totiž často vrátí v dlouholetém bezproblémovém provozu a ulehčené práci při sekání zahrady.
Rozhodující pro výběr sekačky je velikost udržovaného pozemku a jeho charakter.

 

 

Sekačky se umístily v Idnes testu na velmi dobrých místech. Z testovaných strojů byly ke kvalitě nejlevnější! 
TIP: Na vysokou trávu doporučujeme bubnové sekačky. Pro benzínové sekačky doporučujeme koupit olej Castrol Garden 4T.

 

Sekačka od Namir znamená podporu profesionálů, plný servis a poradenství. Nevíte která sekačka je pro Vás vhodná? Kontaktujte nás. Nabízíme také kvalitní zahradní traktory za velmi příznivé ceny.

 

reklama: Levné sekačky, elektrické sekačky, benzínové bubnové sekačky, recenze na sekačky a zahradní traktory.

Související odkazy: Sekačky


 

 

NOVĚ PLATBA ONLINE KARTOU

Visa MasterCard

 

Logo ČT

Odborník z NAMIR.cz radí v pořadu Zahrada pod Lupou České televize
Představujeme štípače na dřevo

Celý článek s odborníkem na zahradní techniku v České televizi

 

JAN KRAUS také nakupuje v NAMIR.cz

Jan Kraus sekačky traktory Namir

Získaná ocenění a certifikáty

Autorizovaný prodejce

AL-KO Certifikát

NEJLEPŠÍ PRODEJCE INFRASAUN 2015

Nejlepší prodejce InFRASaun 2013

Nejlepší prodejce Infrasaun Heathland 2013

OBCHODNÍ PARTNER 2013

Obchodní partner sekaček Weibang 2013

GRILLAKADEMIE 2013

Grillakademie 2013

Grillakademie 2013

VYNIKAJÍCÍ OBCHODNÍ PARTNER ZNAČEK

MTD, SCHEPPACH, RYOBI, WOODSTAR,

DWT, TURFMASTER, HOMELITE, ...

Ocenění Garlando

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

CAMPINGAZ

Certifikát_malý

CERTIFIKÁT EXTRÉMNÍHO SEČENÍ

 

VARI CertifikátVARI Certifikát


TOPlist

Košík

(prázdný)


Produkt byl úspěšně přidán do košíku.
Pokračovat v nákupu Otevřít košík