Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

MONROE SET 4 stolová soustava V-Garden

Luxusní masivní stolová sestava 4 křesel a stolu V-Garden MONROE SET 4 z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva Meranti . Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor. Celý popis

Kód NAMIR: 9386

Skladem v externím skladu
Cena dnes
6 990 Kč vč. 21% DPH
5 777 Kč bez DPH

Popis produktu

Stolová soustava V-Garden MONROE SET 4

Luxusní masivní stolová sestava 4 křesel a stolu V-Garden MONROE SET 4 je vyrobena z tmavě červeného Meranti. Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je nejžádanějším z tropických materiálů na výrobu zahradního nábytku. Tato dřevina našla své uplatnění jak v interiéru pro svůj dekorativní vzhled (má unikátní červenohnědou barvu díky které na každém kusu nábytku dokonale vynikne kresba dřeva), ale především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost, dlouhou životnost, vysokou tvrdost a dobrou opracovatelnost.

Nábytek prodávaný společností V-GARDEN s.r.o. patří do značkové kolekce vyrobené z nejkvalitnější tmavě červené Meranti o hustotě okolo 650 kg/m3. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem. Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo Meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením. Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace.

Zahradní nábytek MONROE SET 4 se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Je vhodný jak pro domácí použití, tak i pro komerční použití, v prostorách s přístupem veřejnosti (např. hotely, restaurace, rekreační střediska apod.). Nábytek je dodáván v rozebraném stavu zabalen do papírových kartonů s  popisem zboží. Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod.


Možno přiobjednat masivní podsedáky.

 

  • Rozměry stolu: 150 x 90 x 74 cm
  • Rozměr křesla: 59 x 63 x 86 cm

 

Parametry

Dřevo: Meranti
Rozměry : Stůl: 150 x 90 x 74 cm / Křesla: 59 x 63 x 86 cm

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: