Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Sekačka Panter a pohonná jednotka FD2 + RZS70

Sekačka Panter se sedačkou.Pohonná jednotka FD2 + RZS70 Sekačka včetně sedačky pro rovinaté a mírně svažité pozemky. Jedná se o komplet pohonné jednotky FD2 a adaptéru RZS 70 (bubnová sekačka).Jde o unikátní řešení, které má několik skvělých předností. Široký rozchod Celý popis

Kód NAMIR: 1437

Skladem v externím skladu
Cena dnes
34 980 Kč vč. 21% DPH
28 907 Kč bez DPH

Popis produktu

Sekačka Panter a pohonná jednotka FD2 + RZS70

Sekačka včetně sedačky pro rovinaté a mírně svažité pozemky. Jedná se o komplet pohonné jednotky FD2 a adaptéru RZS 70 (bubnová sekačka).

Jde o unikátní řešení, které má několik skvělých předností. Široký rozchod kol a nízko položené těžiště je základem vysoké stability stroje. Srdcem každého stroje je motor. Panter ho má mimořádně výkonný. Posuďte sami 6,5 HP, rozvod OHV, tlakové mazání, plnoprůtokový olejový filtr, nemá omezení ve svazích, motor je v provedení pro průmysl, to znamená pro každodenní několika hodinovou práci.

Motor je odpružen od podvozku na 4 silenblocích, což podstatně snižuje vibrace, stejně jako speciální tvar nastavitelných řidítek. Panter má tři rychlosti jízdy 1,7 km/hod 2,7 km/hod a 4 km/hod. Můžete jet bez otáčení žacího talíře, což je důležité pro přejezdy na místo sečení. Stejně jako můžete otáčet talířem a stát na místě, to oceníte při sekání kolem stromů, plotu, obrubníků, atd. Pantera snadno přestavíte na mulčovač, radlici na sníh, vozík a obracečku.

Sekací nástavec RZS 70 má ocelový žací talíř se třemi noži. Na spodní straně talíře je otočný ocelový podběh s kuličkovým ložiskem. Nad talířem je speciální rozmetadlo. Rozmetadlo i kryt omezuje namotávání velmi vysoké trávy do sekačky. Talíř je mírně skloněn vpřed, což má příznivý vliv na kvalitu strniště a spolu s ostatními částmi sekačky brání několikanásobnému seknutí do jednotlivých stébel trávy, k čemuž u některých bubnových sekaček dochází. Talíř je při zastavení motoru zastavován brzdou.

 

Vážený zákazníku je vrchol sezony prodeje zahradních strojů, naši dodavatelé prodlužují doby dodání zboží. Toto zboží rozvážíme vlastním autem až k Vám, auto je též plně vytížené.  Z těchto důvodů se může doba doručení zboží prodloužit na 5 pracovních dnů.  Váš Namir Team

Parametry

Mazání motoru: tlakové s filtrací
Motor : 4- takt Briggs & Stratton,Intec Pro 65
Obsah motoru: 190 cm3
Pojezd : Ano 3 rychlosti
Rychlost : 1,7 2,7 4,0 km/hod
Výkon motoru: 6,5 HP

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: