Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Rosiče benzínové Solo 444

Rosiče benzínové Solo 444 + ZDARMA poukaz na 500 Kč na příští nákup Pouze 9,5 kilogramů, 12 litrů kapacity jíchy a enormní komfort nesení – rosič pro dlouhodobé pracovní nasazení. Nyní s větším zdvihovým objemem pro větší výkon a vyšší rychlost vzduchu. K rosičům Celý popis

Kód NAMIR: 1247

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-5% (12 990 Kč)
12 341 Kč vč. 21% DPH
10 199 Kč bez DPH

Popis produktu

Rosiče benzínové Solo 444

Pouze 9,5 kilogramů, 12 litrů kapacity jíchy a enormní komfort nesení – rosič pro dlouhodobé pracovní nasazení. Nyní s větším zdvihovým objemem pro větší výkon a vyšší rychlost vzduchu. K rosičům SOLO nabízíme vysoce účelný sortiment příslušenství: - adapter pro rozprašování umožňuje přestavbu rosičů na rozprašovač - čerpadla pro zvýšení rozstřikovaného množství a dosahu - dávkovací zařízení systému ULV, pro posřik vysoce koncentrovaným prostředkem - dvojitá tryska, k rozšíření stříkaného proudu nebo k současnému ošetření dvou řad pěstěné kultury

Motorový rosič SOLO 444 je vhodný k ošetřování vinohradů, sadů, zalesněných ploch, zahrad i parků. Vedle ochrany rostlin se používá rovněž k dezinfekci a likvidaci škůdců ve skladech, stájích atd. Výkonný motor pohání ventilátor, který vyrábí stlačený vzduch. Proud stlačeného vzduchu pak strhává postřikový prostředek a vytváří velmi malou kapičku, která se vznáší prostorem a usazuje se na stříkaný list ze všech stran a proniká do všech štěrbin a záhybů. Pro rosení je možné používat vyšší koncetrace postřiků a proto je dostačující nádrž o objemu 12 l. Na místě kontaktu rosiče se zády je měkčená opěrka zad a rosič je nesený na širokých rovněž měkce polstrovaných popruzích. Proud vzduchu se ovládá páčkami na rukojeti, dávkování postřiku se upravuje přepínáním u trysky.

V dodávce rosiče je obsažena koncovka trysky, na kterou se dají nasadit různě tvarované mřížky - mřížka širokého rozstřiku, vratná mřížka nebo mřížka, která proud rozdělí do dvou stran. Mřížky jsou rovněž součástí dodávky.

Jako příslušenství se dodává čerpadlo kapaliny, které natlakuje postřik a umožní ve spojení s prodlužovacími trubkami pro proud vzduchu, aby se jemné kapičky dostaly do větších vzdáleností resp. výšek. Dále je možné dokoupit trysku na rozdělení proudu vzduchu a postřiku do dvou stran a dávkovací zařízení pro velmi přesné dávkování silně koncetrovaných postřiků.

Parametry

2taktní motor SOLO: ano
Horizontální dosah m: 10,5 m
Objem nádrže l: 13 l
Vlastní hmotnost kg: 10 kg
Výkon kW/k: 1,5 kW
Výkon vzduchu max. m3/h : 900 m3/h
Zdvihový objem cm3: 40,2 cm3

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: