Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

OHT 1850 X AKU plotostřih RYOBI

OHT 1850 X je aku plotostřih fungující na systému ONE+ od firmy Ryobi. Díky němu budete mít své oblíbené domácí nástroje pro zahradu ale i pro dílnu vždy připravené k použití. Plotostřih je vybaven bezpečnostní pojistkou. Průhledný přední ochranný kryt vám dovolí plnou kontrolu nad vaší prací v jakékoliv situaci a přitom bude zabraňovat nepříjemnému odskakování střihaných plotů. Celý popis

Kód NAMIR: 5256

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-4% (2 290 Kč)
2 189 Kč vč. 21% DPH
1 809 Kč bez DPH

Popis produktu

OHT 1850 X AKU plotostřih RYOBI

OHT 1850 X je aku plotostřih fungující na systému ONE+ od firmy Ryobi. Díky němu budete mít své oblíbené domácí nástroje pro zahradu ale i pro dílnu vždy připravené k použití. Plotostřih je vybaven bezpečnostní pojistkou. Průhledný přední ochranný kryt vám dovolí plnou kontrolu nad vaší prací v jakékoliv situaci a přitom bude zabraňovat nepříjemnému odskakování střihaných plotů.  Lišta je dlouhá 50 cm, je oboustranně pracující. Systém HedgeSweepTM vám dovolí průběžně odstraňovat ořezaný odpad z povrchu keřů. Součástí dodávky je ochranné pouzdro na lištu.

 

Technické parametry elektrického plotostřihu OHT 1850 X Ryobi:

  • Rychlost (1/min):    2 400
  • Délka lišty (cm):   50
  • Šíře střihu (cm):   1,6
  • Hmotnost (kg):   3,7

 

Systém One Plus:

Pružnost systému One Plus pro Vás znamená, že si můžete sestavit svůj vlastní systém akumulátorového nářadí, a to zcela dle Vašich přání, jak a kdy budete chtít. Kupte si jednou akumulátor a nabíječku, vyberte si nářadí, které potřebujete, a s tímto jedním akumulátorem můžete provozovat všechny typy nářadí. To znamená, že ušetříte peníze, protože s každým novým nářadím nebudete muset znovu současně kupovat i akumulátor a nabíječku. Možností volby mezi novým lithiovým akumulátorem s velkou výkonovou kapacitou a akumulátorem NiCd Vám systém One Plus nyní poskytuje ještě více flexibility při výběru přesně toho zdroje energie, jenž potřebujete, abyste mohli optimálně provést svou práci.

1. krok: Opatřete si lithiový nebo NiCd akumulátor a nabíječku

2. krok: Kupte si stroje, které potřebujete.

3. krok: Používejte všechny stroje systému One Plus jednou baterií.

4. krok: Šetřete peníze, protože u Vašeho dalšího akumulátorového stroje už nebete muset současně kupovat ani akumulátor ani nabíječku

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří. Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Parametry

Délka lišty /cm/: 50 cm
Hmotnost : 3,7 kg
Otáčky (1/min): 2400 (1/min)
Šířka zábĕru: 1,6 cm

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: