Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Motorová pila Solo 665

Hlavním cílem při vývoji nové řady profesionálních motorových pil bylo důsledné přizpůsobení vysoce výkonné techniky SOLO požadavkům profesionálů. Tažná síla a čistý výkon – nejlepší poměr hmotnost/výkon modelu 681 s 1,4 kg/kW – dlouhé pracovní intervaly díky vel Celý popis

Kód NAMIR: 1224

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-5% (17 190 Kč)
16 330 Kč vč. 21% DPH
13 495 Kč bez DPH

Popis produktu

Hlavním cílem při vývoji nové řady profesionálních motorových pil bylo důsledné přizpůsobení vysoce výkonné techniky SOLO požadavkům profesionálů.

Tažná síla a čistý výkon – nejlepší poměr hmotnost/výkon modelu 681 s 1,4 kg/kW – dlouhé pracovní intervaly díky velkoplošným filtrům, nízká spotřeba díky digitálnímu zapalování s charakteristickou křivkou pro optimální bod zážehu a omezení otáček pro dlouhou životnost vysoce výkonných motorů SOLO jsou pouze několika argumenty pro rozhodnutí „pro SOLO“! Výkonnost a síla díky 2taktnímu motoru SOLO, razantní plyn, ergonomické zpracování, elegantní a štíhlý design z německé výroby se zárukou kvality – nejlepší předpoklady pro nejlepší profesionály v lese.

Tyto silné profesionální pily SOLO jsou vysoce výkonnými agregáty pro nejextrémnější zátěž. Poháněné nejmodernějšími motory prokazují svou maximální schopnost výkonu při použití v silných porostech nebo při řezání tvrdého dřeva. Při tom umožňují při srovnatelně nízké hmotnosti maximální komfort při práci.

Základní konstrukce všech modelů je identická. Modely se liší pouze různým zdvihovým objemem, z toho vyplývajícím výkonem a různými délkami řezných souprav. Pro Vaše speciální požadavky tak naleznete vždy správnou profesionální pilu. Konečně opět výkonnostní, kvalitativní a cenové alternativy pro profesionála.


řetězové pily Dolmar Kraus Sledujte naše internetové stránky a zjistíte které řetězové pily máme právě v akci.

Moderátor a herec Jan Kraus nás doporučuje!

Výborný výsledek testu v Německu - elektrická motorová pila ES-2135A Dolmar Řetězové pily (motorové pily) se používají při práci v lese, kácení, ořezávání, či vyřezávání. V testu také dobře dopadli benzínové pily Dolmar PS 420C .řetězové pily Dolmar

Řetězové pily Dolmar jsme doporučili i panu Janu Krausovi, který je spokojeně používá.

Pily Dolmar se řadí mezi nejstarší motorové pily na světě. Kvalitní motorové pily této značky pravidelně vyhrávají závody, podobné kvality jsou také pily Stihl. Jak si vybrat motorovou pilu. Nabízíme desítky pil, poradíme Vám tu pravou pro Vás. Motorové pily a štípače dřeva jsou stroje pro přípravu dřeva pro Vaše krbová kamna, či klasická kamna.

Parametry

Antivibrační systém: ano
Automatická brzda řetězu: ano
Automatický půlplyn: ano
Boční napínání řetězu: ANO
Dělení řetězu “: 3/8
Délka lišty cm/”: 40/16
Hmotnost kg: 6,7
Model: 665
Objednací číslo: 6000165
Pístní kroužky: 1
Primer: ano
Regulace množství přiváděného oleje : ano
Systém Ekomatic: ano
Uzávěry nádrže bez použití nástrojů: ano
Válec Nikasil: ano
Výkon kW/k: 3,6/4,9
Zastavení přívodu oleje při volnoběhu : ano
Zdvihový objem cm3: 65,9

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: