Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Motorová pila Solo 636

Motorová pila Solo 636 Úspěšná kompaktní motorová pila SOLO přesvědčí nejen svojí příznivou cenou, nýbrž i nejmodernější technikou motorových pil z profesionální třídy. K tomu patří vedle systému okamžitého startu SOLO i konstrukce usnadňující údržbu a systém maz Celý popis

Kód NAMIR: 1271

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-5% (6 190 Kč)
5 880 Kč vč. 21% DPH
4 859 Kč bez DPH

Popis produktu

Motorová pila Solo 636

Úspěšná kompaktní motorová pila SOLO přesvědčí nejen svojí příznivou cenou, nýbrž i nejmodernější technikou motorových pil z profesionální třídy. K tomu patří vedle systému okamžitého startu SOLO i konstrukce usnadňující údržbu a systém mazání řetězu a lišty Ekomatic. Startování pily je díky dekompresnímu ventilu hračkou pro každého, dokonce i pro ženy.

Řetězová motorová pila SOLO 636 je určená k pořezu palivového dříví, k pracem na zahradě a kolem domu, k prořezání ovocných stromů, pomůže při stavbě plotu, pergoly atd. Má ergonomický tvar a sériově se dodává s lištou s řeznou délkou 35 cm. Řětěz má půlkulaté řezné zuby. Napínání řetězu umožňuje mechanizmus umístěný na boční straně pily. Nádržka na olej na mazání řetězu má objem 0,19 l a nádrž na palivovou směs (benzín + olej) má objem 0,37 l. Emise spalin jsou redukovány katalyzátorem. Startování řetězové pily usnadňuje dekompresní ventil a čerpadlo Primer sloužící k propláchnutí vedení paliva a nasátí paliva před startem.


řetězové pily Dolmar Kraus Sledujte naše internetové stránky a zjistíte které řetězové pily máme právě v akci.

Moderátor a herec Jan Kraus nás doporučuje!

Výborný výsledek testu v Německu - elektrická motorová pila ES-2135A Dolmar Řetězové pily (motorové pily) se používají při práci v lese, kácení, ořezávání, či vyřezávání. V testu také dobře dopadli benzínové pily Dolmar PS 420C .řetězové pily Dolmar

Řetězové pily Dolmar jsme doporučili i panu Janu Krausovi, který je spokojeně používá.

Pily Dolmar se řadí mezi nejstarší motorové pily na světě. Kvalitní motorové pily této značky pravidelně vyhrávají závody, podobné kvality jsou také pily Stihl. Jak si vybrat motorovou pilu. Nabízíme desítky pil, poradíme Vám tu pravou pro Vás. Motorové pily a štípače dřeva jsou stroje pro přípravu dřeva pro Vaše krbová kamna, či klasická kamna.

Parametry

Antivibrační systém: ano
Automatická brzda řetězu: ano
Automatický půlplyn: ano
Boční napínání řetězu: ANO
Dekompresní ventil: ano
Dělení řetězu “: 3/8 spec.
Délka lišty cm/”: 35/14
Hmotnost kg: 4,2 kg
Pístní kroužky: 1
Primer: ano
Systém Ekomatic: ano
Uzávěry nádrže bez použití nástrojů: ano
Válec Nikasil: ano
Výkon kW/k: 1,5 kW / 2,0 k
Zastavení přívodu oleje při volnoběhu : ano
Zdvihový objem cm3: 36,3 cm3

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: