Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

H 359 motorová pila HUSQVARNA

Výborná profesionální pila Husqvarna H 359 je spolehlivý a efektivní nástroj švédského výrobce určený pro nejnáročnější profesionální potřeby. Tato robustní, středně velká pila nabízí na jedné straně značnou sílu v širokém rozsahu otáček. Celý popis

Kód NAMIR: 7628

Skladem v externím skladu
Cena dnes
19 690 Kč vč. 21% DPH
16 272 Kč bez DPH

Popis produktu

Husqvarna H 359

Výborná profesionální pila

Husqvarna H 359 je spolehlivý a efektivní nástroj švédského výrobce určený pro nejnáročnější profesionální potřeby. Tato robustní, středně velká pila nabízí na jedné straně značnou sílu v širokém rozsahu otáček, na straně druhé štíhlou a snadno uchopitelnou konstrukci a nízkou úroveň vibrací. Díky tomu se stává Husqvarna H 359 skutečně univerzálním pomocníkem.
Motor o objemu 59 ccm poskytuje výkon 2,9 kW. Kliková skříň z hořčíku odolá vysokým otáčkám a při používání v těžkých podmínkách zaručuje dlouhou životnost. Patentovaný odstředivý systém předčištění vzduchu AIR INJECTION zabraňuje poklesu výkonu způsobenému znečištěním vzduchového filtru. Systémem Smart Start umožňuje rychlé startování s minimální námahou (odpor startovací šňůry je tak až o 40% nižší než u jiných značek).

Větší komfort obsluhy pily Husqvarna H 359 zajišťuje antivibrační systém, který šetří vaše ruce a spolu s vysoko položeným těžištěm dělá práci snadnější a méně únavnou.
Doporučená délka lišty je 33 – 50 cm. Vodící lišta i řetěz jsou zahrnuty v ceně. Tento a další modely pil Husqvarna najdete v našem eshopu i obchodě za výbornou cenu. Ale prodejem naše služby nekončí. Na všechny produkty nabízíme záruční i pozáruční servis.

S pilou Husqvarna 359 máme dobré zkušenosti.

Pokud si nejste jisti, zda je právě tento typ řetězové (motorové) pily pro vás optimální, kontaktujte naše odborníky v kamenné prodejně na tel.: 233 311 660. Rádi vám poradíme a zodpovíme všechny vaše dotazy.


řetězové pily Dolmar Kraus Sledujte naše internetové stránky a zjistíte které řetězové pily máme právě v akci.

Moderátor a herec Jan Kraus nás doporučuje!

Výborný výsledek testu v Německu - elektrická motorová pila ES-2135A Dolmar Řetězové pily (motorové pily) se používají při práci v lese, kácení, ořezávání, či vyřezávání. V testu také dobře dopadli benzínové pily Dolmar PS 420C .řetězové pily Dolmar

Řetězové pily Dolmar jsme doporučili i panu Janu Krausovi, který je spokojeně používá.

Pily Dolmar se řadí mezi nejstarší motorové pily na světě. Kvalitní motorové pily této značky pravidelně vyhrávají závody, podobné kvality jsou také pily Stihl. Jak si vybrat motorovou pilu. Nabízíme desítky pil, poradíme Vám tu pravou pro Vás. Motorové pily a štípače dřeva jsou stroje pro přípravu dřeva pro Vaše krbová kamna, či klasická kamna.

Parametry

Délka vodicí lišty: lišta dle typu v ceně
Délka lišty: 5'(13-24)
Hmotnost kg: 5,5 kg
Objednací číslo: 359
Obsah: 59 ccm
Výkon : 2,9 kW

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: