Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

H 346 XPG motorová pila HUSQVARNA

Motorovou pilu Husqvarna 346 XPG velice doporučujeme. Jedná se o profesionální motorovou pilu určenou na těžbu dřeva. Nabízí rychlou akceleraci, maximální výkon a vynikající ovladatelnost. Celý popis

Kód NAMIR: 7627

Skladem v externím skladu
Cena dnes
20 990 Kč vč. 21% DPH
17 346 Kč bez DPH

Popis produktu

Motorová pila Husqvarna 346 XPG

 

Motorová pila Husqvarna 346 XPG
Doporučujeme = PROFESIONÁLNÍ PILA

Pila Husqvarna 346 XPG, určená pro profesionální těžbu dřeva, nabízí rychlou akceleraci, maximální výkon a vynikající ovladatelnost.     Vynikající pila do lesa.
Motor o objemu 50,1 ccm poskytuje výkon 2,7 kW. Kliková skříň z hořčíku odolá vysokým otáčkám a při používání v těžkých podmínkách zaručuje dlouhou životnost. Patentovaný odstředivý systém předčištění vzduchu AIR INJECTION zabraňuje poklesu výkonu způsobenému znečištěním vzduchového filtru. Systém Smart Start, palivová pumička a kombinovaná páčka sytiče/vypínače umožňuje snadné a bezproblémové startování bez větší námahy (odpor startovací šňůry je až o 40% nižší než u jiných značek).
Větší komfort obsluhy pily Husqvarna 346 XPG zajišťuje antivibrační systém, který šetří vaše ruce a spolu s vysoko položeným těžištěm a ergonomicky zalomenou přední rukojetí dělá práci snadnější a méně únavnou. Snadno přístupný, na boku umístěný napínač urychluje optimální nastavení řetězu. Doporučená délka vodící lišty je 33 – 50 cm. Vodící lišta i řetěz jsou zahrnuty v ceně.
Tento model pil najdete v našem obchodě za výbornou cenu. Ale prodejem naše služby nekončí. Na všechny produkty nabízíme záruční i pozáruční servis. Pokud si nejste jisti, zda je právě tento typ pro vás optimální, kontaktujte naše odborníky v kamenné prodejně na tel.: 233 311 660. Rádi vám poradíme a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Made In Sweden.


řetězové pily Dolmar Kraus Sledujte naše internetové stránky a zjistíte které řetězové pily máme právě v akci.

Moderátor a herec Jan Kraus nás doporučuje!

Výborný výsledek testu v Německu - elektrická motorová pila ES-2135A Dolmar Řetězové pily (motorové pily) se používají při práci v lese, kácení, ořezávání, či vyřezávání. V testu také dobře dopadli benzínové pily Dolmar PS 420C .řetězové pily Dolmar

Řetězové pily Dolmar jsme doporučili i panu Janu Krausovi, který je spokojeně používá.

Pily Dolmar se řadí mezi nejstarší motorové pily na světě. Kvalitní motorové pily této značky pravidelně vyhrávají závody, podobné kvality jsou také pily Stihl. Jak si vybrat motorovou pilu. Nabízíme desítky pil, poradíme Vám tu pravou pro Vás. Motorové pily a štípače dřeva jsou stroje pro přípravu dřeva pro Vaše krbová kamna, či klasická kamna.

Parametry

Délka vodicí lišty: lišta dle typu v ceně
Délka lišty: 15'(13-18)
Hmotnost kg: 5,0 kg
Objednací číslo: 346 XP
Obsah: 50,1 ccm,
Výkon : 2,7 kW

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: