Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Vanessa keramik krbová kamna s keramickým obkladem Wamsler

Stáložárná kamna Wamsler VANESSA jsou původem maďarsko-německé produkce. Jedná se o jeden z nejžádanějších produktů na našem trhu, vzhledem k jejich vysoké kvalitě provedení. Celý popis

Kód NAMIR: 10839

Skladem v externím skladu
Cena dnes
32 500 Kč vč. 21% DPH
26 858 Kč bez DPH

Popis produktu

Krbová kamna s keramickým obkladem Wamsler VANESSA

Stáložárná kamna Wamsler VANESSA jsou původem maďarsko-německé produkce. Jedná se o jeden z nejžádanějších produktů na našem trhu, vzhledem k jejich vysoké kvalitě provedení. K výrobě je používán šamot nejvyšší kvality a nejvyspělejší technologické postupy. Tato vzhledově velice atraktivní kamna jsou vhodná k všestrannému použití.

Kamna jsou vyrobena z ocelového plechu, litiny a keramických obkladů. I přes příjemnou cenovou dostupnost se jedná o nejkvalitnější materiály, které se pro výrobu kamen používají. Firma Wamsler kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími techologickými postupy a díky tomu dosahuje vysoké životnosti kamen. Její délku lze ještě prodloužit při správném používání, které je popsané v přiloženém návodu k použití.

Oproti drtivé většině prodejců jsme schopni zajistit našim zákazníkům plný servis včetně náhradních dílů a nejrůznějších doplňků a to ve velice krátké dodací době.

Kamna jsou díky svému dvojímu systému spalování a celkovému výkonu 7 kW schopny vytápět prostor 120 - 160 m3. Pro vytápění lze používat dřevo či uhelné brikety. Kamna pojmou polena do maximální velikosti 35 cm. V předu se nacházejí prosklená dvířka, pod nimiž se nachází zásobník na palivo na 30kg dřeva. Kamna mají keramický obklad ve dvou různých barevných provedeních.

 

Další technické informace:

  • Rozměry: 122,0 x 52,0 x 42,0 cm
  • Výška do středu kouřovodu: 990 mm
  • Průměr kouřovodu: 150 mm
  • Potřebný tah komína: 11 Pa
  • Účinnost: 78%
  • Záruka: 2 roky
  • Váha: 137 kg


Namir doporučuje krbová kamna Wamsler

Doporučujeme krbová kamna a kamna značky Wamsler která se vyznačuje Německou precizní kvalitou a evropským zpracováním. Krbová kamna jsou vyráběna podle německé koncepce v Maďarsku. Krbová kamna a klasická kamna jsou vyráběna pomocí moderních technologií a postupů,i proto kamna Wamsler redukují množství vypouštěných škodlivin. Přívodem předehřátého sekundárního vzduchu, který se optimálně smísí se vzduchem, dosáhne redukce škodlivin CO až o 60%. Systém spalování SRS (sekundární spalování) v kamnech redukuje množství zplodin.

Kamna Wamsler mají dobré servisní zázemí, na kamna lze dokoupit náhradní díly, příslušenství, nebo je dostupný záruční i pozáruční servis. Servis zajištuje firma Namir. Kamna Wamsler jsou spolehlivá, máme na kamna nemáme jedinou reklamacií!  Krbová kamna lze pořídit již od ceny 6000 Kč. Doporučujeme kamna Wamsler, které vynikají svoji kvalitou.

Také doporučujeme kamna a krbová kamna Sideros. Kamna Sideors nabízejí špičkový moderní  design.

Parametry

Hmotnost: 137 kg
Délka polena: 35 cm
Maximální vytápěný prostor: 120 - 160 m3
Palivo: dřevo, uhelné brikety
Potřebný tah komína: 11 Pa
Připojení kouřovodu: horní, zadní
Průměr kouřovodu: 150 mm
Rozměry: 120,0 x 52,0 x 42,0 cm
Systém spalování: dvojí
Účinnost: 78%
Výkon: 7 kW
Výška do středu kouřovodu: 990 mm
Záruka: 2 roky

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: