Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Kapur konstrukční hranol 45 x 70 mm

Konstrukční hranoly pro montované terasy. Celý popis

Kód NAMIR: 10132

Skladem v externím skladu
Cena dnes
154 Kč vč. 21% DPH
127 Kč bez DPH

Popis produktu

Kapur konstrukční hranol 45 x 70 mm

Uvedená cena je za 1 metr čtvereční.

Před objednávkou nám zašlete rozměry Vaší budoucí terasy na eshop@namir.cz

Odpovíme Vám vytvořením nabídky na míru, včetně doporučení vrutů. Vytvoříme pro Vás kalkulaci na míru.

Běžné délky jsou 2,2 - 2,4 - 2,7 - 3,0 - 3,3 - 3,6 (v metrech) - záleží na domluvě.

Konstrukční hranoly pro montované terasy. Dřevina Kapur. Vysušený.

Vysoká kvalita z Indonésie a Malajsie. Dodavatel nakupuje přímo u výrobců. Veškeré dodávky jsou kontrolovány již před vyplutím.

Dopravné se řeší individuálně dle celkové hmotnosti objednávky. Firma Namir Vám zajistí i vlastní konstrukci. Ukázku hotové terasy si můžete prohlédnout přímo u nás v kamenném obchodě - neváhejte nám říct, rádi předvedeme.

Podklad pod terasou musí být pevný, v úvahu tedy přicházejí podklady: štěrk, beton, kačírek, extrudovaný polystyren, cihla a dlažba. Lze pokládat i na hlínu nebo i jiné vlhké podklady, ale je nutné si uvědomit, že 10 metrů čtverečních terasy váží přibl. 300 kilogramů. V případě nestabilního podkladu pak může dojít k místním propadům podkladní vrstvy.Tropické tvrdé dřeviny sice lze nahradit evropskými, ale povrch roštů je pak velmi měkký a snadno dochází k jeho mechanickému poškození. Zároveň evropské dřeviny podléhají zkáze klimatických podmínek a dochází tak k jejich zničení z důvodů hniloby a tlení dřeva. Dřevěné terasy z exotických dřevin mají navíc vysokou odolnost vůči chlorované vodě, např. z Vašeho bazénu.K údržbě montovaných tereas stačí rošty opláchnout vodou ze zahradní hadice. V případě, že se rošty zašpiní např. při grilování na zahradě nebo nějakou mastnotou, stačí je umýt mýdlovým roztokem. Jako prevenci proti šednutí je doporučováno pravidelně před a po sezóně natírat olejem s UV filtrem.Životnost těchto teras lze počítat v řádu desítek let, miniálně 30 roků. Evropské či severské dřeviny jsou pórovitější, měkčí a proto náchylnější k mechanickému poškození např. zahradním nábytkem. Exotické těžké tvrdé dřeviny jsou však z důvodu hustoty a obsahu olejů a silic extrémně odolné proti hnilobě. I v případě permanentního styku s vodou nehrozí hniloba ani po desítkách let. Extrémní hustota exotických dřevin cca 1000 kg/m3 (evropský dub pouze 700 kg/m3) zamezuje pronikání vody hluboko do pórů, a proto nehrozí v zimním období vznik prasklin vlivem roztahování zmrzlé vody. Husté uzavřené póry také nevytvářejí prostor pro usazování a tvorbu dřevokazných hub a plísní.

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: