Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

HECHT 500 elektrický vyžínač

Praktický strunový vyžínač vhodný pro konečnou úpravu po hlavním sekání na dosečení okolo stromků, záhonů či plotu, se kterým se dostanete úplně všude. Vzhledem ke své konstrukci není určen na sekání velkých travnatých ploch. Celý popis

Kód NAMIR: 1668

Skladem v externím skladu
Cena dnes
999 Kč vč. 21% DPH
826 Kč bez DPH

Popis produktu

HECHT 500 elektrický vyžínač

 

Praktický strunový vyžínač vhodný pro konečnou úpravu po hlavním sekání na dosečení okolo stromků, záhonů či plotu, se kterým se dostanete úplně všude. Vzhledem ke své konstrukci není určen na sekání velkých travnatých ploch.

Vyžínač je vybaven elektrickým motorem o příkonu 500 W pro spolehlivý provoz strunové hlavy. Stroj váží pouhých 2,7 kg, je tedy velmi obratný a práce s ním nevysiluje. Ochranný kryt je navíc vybaven opěrným kolečkem například k sekání podél zdí. Záběr sečení je 29 cm a stroj je vybaven dvoustrunovou automatickou hlavou a odřezávačem struny – je-li struna moc krátká, stačí motor po zastavení znovu roztočit a struna se automaticky prodlouží. Odřezávač ji pak automaticky upraví na potřebnou délku. Během sečení tedy nemusíte neustále ručně strunu prodlužovat.
Přizpůsobí se každé zahradě - vyžínač je konstruován tak, aby byla práce s ním pohodlná a dosáhli jste s ním všude. Teleskopickou násadu lze prodlužovat dle výšky postavy, přední přídavná rukojeť je také nastavitelná, takže stroj padne do ruky každému uživateli.

Pro dosažení maximálního komfortu a využití má vyžínač nastavitelnou také sekací hlavu – lze ji pomocí nožní páky sklopit do optimálního úhlu např. při sekání ve svahu nebo rukojeť otočit o 180° pro zasekávání okrajů trávníků. Díky těmto možnostem nastavení tak nebude místo na Vaší zahradě, kam byste se s ním nedostali.

Pro pohodlné a bezpečné držení při práci je rukojeť ergonomicky tvarovaná a opatřená protiskluzovou vrstvou, motor se při puštění spínače provozu automaticky vypne. Samozřejmostí je i odlehčení pnutí přívodního kabelu.

 

Parametry

Katalogové číslo: HECHT500
Max. výkon: 500 W
Typ motoru: elektrický
Záběr struny: 29 cm

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: