Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418

Robotické sekačky na trávu

Robomow

Vítěz dTestu 2017

Robotické sekačky Robomow® vyhrály v náročném dTestu:

https://www.dtest.cz/clanek-5763/test-robotickych-sekacek-2017

 

Jedinečný servis a komunikace – to jsou Robotické sekačky Robomow®

Chcete ušetřit čas? Nebaví Vás sekání zahrady a časté návštěvy servisu? Máte rádi jednoduché řešení? Pak je pro Vás robotická sekačka Robomow® ideální volbou. Po prvním velice jednoduchém nastavení už svojí sekačku téměř neuvidíte, a přesto bude Váš trávník víc než dokonale posekaný.

 

 

 

 

Mobil jako dálkové ovládání

S jednoduchou, intuitivní a uživatelsky přívětivou robotickou sekačkou Robomow® aplikací už bude sekání trávy pouze zábavou. Můžete si nastavit, jak často chcete, aby Vaše sekačka sekala. Anebo pouze stanovíte parametry, jak má vypadat Váš trávník, a robotická sekačka Robomow® se o to sama postará. Stejně tak můžete pomocí chytré mobilní aplikace nařídit sekačce přesun na další trávník. Jen řekněte Robomow, co má dělat!

 

 

Geniální servis

Neradi chodíte do servisu? S Robomow® sekačkou to ani není potřeba. Kdykoliv se připojíte k Vaší aplikaci, automaticky se aktualizuje provozní historie a jiné aktivity - kdy naposled sekala, jestli se stalo něco nezvyklého, jestli pršelo, nebo jestli musela z nějakého důvodu zastavit a podobně. Pomocí Vaší mobilní aplikace je servisní centrum schopno načíst veškeré provozní údaje a na dálku provést diagnostiku potíží stroje. Tímto uživatel opět šetří čas, starosti se zasíláním do servisu atd. V tomto ohledu jsou robotické sekačky Robomow® naprosto jedinečné.

Navíc jeRobomow® konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma.S novým dílem zákazník dostane i krátké instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stoje servisem, po dodání dílu svojí sekačku Robomow® opravíte za pár minut!! Najdete jinou takovou sekačku?

 

Další výhody robotických sekaček Robomow®

Bojíte se, že se sekačka v dešti porouchá? Robomow RC 308U robotické sekačky Robomow® se Vám to nestane díky senzoru deště. Robomow® má také vysoce odolné čepele z kvalitní oceli, které vydrží po celou sezónu. Navíc je díky velké šířce čepelí a výkonným sečícím motorům sekání trávníku velice rychlé a umožňují funkci v jakémkoli terénu a na jakémkoli typu trávy. Nastavení výšky sečení je samozřejmé. Robotická sekačka Robomow® má také bezpečnostní funkci – čepel Robomow se přestane otáčet ihned poté, co bude zařízení zvednuto ze země nebo nakloněno do svislé polohy. Když nárazník zaznamená překážku, čepele se zastaví a Robomow změní svůj směr jízdy. A ačkoli je Robomow® velmi výkonný, zároveň je velmi tichý a umožňuje Vám tak využívat trávník i po dobu, kdy je právě v provozu.

 

 

 

Jan Kraus doporučuje

Dokonce i Jan Kraus doporučuje Namir. Robotickou sekačku má od nás již 2 roky.

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: