Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Benzínový křovinořez Echo SRM-410 ES

Benzínový křovinořez Echo SRM-410 ES Echo SRM-410 ES je profesionální křovinořez pro každodenní použití. Echo je světová značka, která vyrábí a distribuuje spolehlivé, bezpečné a výkonné přenosné motorové stroje, poháněné 2-taktními motory vlastní konstrukce.Značka Celý popis

Kód NAMIR: 7592

Skladem v externím skladu
Cena dnes
13 495 Kč vč. 21% DPH
11 152 Kč bez DPH

Popis produktu

Benzínový křovinořez Echo SRM-410 ES

Echo SRM-410 ES je profesionální křovinořez pro každodenní použití.

Echo je světová značka, která vyrábí a distribuuje spolehlivé, bezpečné a výkonné přenosné motorové stroje, poháněné 2-taktními motory vlastní konstrukce.Značka ECHO se stala synonymem pro "Čistý dvoutaktní motor" mezi světovými výrobci přenosných motorových strojů pro největší počet konstrukčních skupin motorů, certifikovaných pro směrnice CARB a EPA. Značkové výrobky ECHO jsou konstruovány pro farmáře, krajináře, profesionály a komunální použití tam, kde je požadována vysoká spolehlivost, provozní bezpečnost a výkonnost, rovněž poslouží náročným vlastníkům domů. Spokojenost s výrobky značky ECHO vyplývá nejen ze sofistikovaného vývoje, konstrukce a výroby, ale také z ostatních služeb pro totální uspokojení potřeb jejich uživatelů. ECHO nezná kompromisy v kvalitě výrobků a nikdy nezklame zákazníka.

Společnost Echo se v nedávné době sloučila s doposud konkurenční společností Shindaiwa ve společnost YAMABIKO. Tato společnost se aktivně angažuje v ochraně životního prostředí a podílí se na trvalém udržení zeleně na planetě.

Křovinořezy YAMABIKO v sobě spojují technologie pro zdokonalení strojů tak, aby se co nejvíce usnadnila práce se strojem. YAMABIKO nabízí řešení i pro hrubé, tvrdé a náročné nasazení, avšak zároveň dbá na bezpečnost obsluhy pro co nejvyšší spokojenost zákazníků.

Pro ochranu životního prostředí vyvíjí společnost YAMABIKO a následně vyrábí motory s nižším množstvím výfukových plynů, které splňují emisní předpisy CARB, EPA a/nebo emisní předpidy EU. Tyto motory jsou spolehlivé, s vyšším výkonem a v kompaktním provedení.

Všechny stroje YAMABIKO mají výkon měřený dle normy ISO 8893. Tato norma není bohužel porovnatelná s běžně uváděnými výkony u jiných přístrojů evropských značek měřených podle jiné normy.

Parametry

Hmotnost kg*: 8,4 kg
Obsah: 42,7 cm3
Typ motoru: benzínový, 2-taktní
Výkon (PS): 2,3 PS
Výkon [kW]: 1,7 kW

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: