Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Benzínová sekačka AL-KO Silver 46 B Comfort

Benzínová sekačka AL-KO Silver 46 B Comfort Větší je lepší: Nové, široké „obutí“ u modelů AL-KO Comfort šetří trávník a zajišťuje optimální jízdní komfort. Ultimow - geniální konstrukce: Vyosené těleso bubnu sekačky umožňuje sečení trávníků až k okrajům a ve Celý popis

Kód NAMIR: 5486

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-15% (6 990 Kč)
5 941 Kč vč. 21% DPH
4 910 Kč bez DPH

Popis produktu

Benzínová sekačka AL-KO Silver 46 B Comfort Větší je lepší: Nové, široké „obutí“ u modelů AL-KO Comfort šetří trávník a zajišťuje optimální jízdní komfort. Ultimow - geniální konstrukce: Vyosené těleso bubnu sekačky umožňuje sečení trávníků až k okrajům a ve spojení s aerodynamickým tvarem sekačky zabezpečí naplnění sběrného koše až po okraj i při vysoké nebo vlhké trávě. Využité zkušenosti: Ergonomicky tvarovaná rukojeť zaručuje práci bez únavy a snadnou obsluhu. Optimální bezpečnost přináší průběžný oblouk vypínače s možností uchopení oběma rukama. Ukazatel naplnění koše: Koš má aerodynamické vedení vzduchu pro optimální naplnění. Automatický ukazatel informuje o jeho naplnění a díky speciálnímu tvaru koš vyprázdníte jednoduše a beze zbytků. Podle přání seče nebo mulčuje: Mulčovací klín nasadíte jednoduše bez nářadí a jemně posečená tráva je jako přírodní hnojivo zapracována do trávníku.(příslušenství) Perfektní sběrný koš: Dokonalá aerodynamika umožňuje naplnění sběrného koše až po okraj a rovněž perfektní sestřih trávníku – zejména vlhkého. Aby trávník dosahoval ideální výšky růstu, je důležité určit optimální výšku střihu sekačky. Při příliš nízkém sečení může být poškozen vzhled trávníku. Je důležité sekat trávník pravidelně a ne níže než do poloviny výšky v čase sečení. Když tedy vynecháte jeden termín sečení, měla by být tráva v dalším sečena opět jen do poloviny. Jedině správnou péčí dosáhnete hustého, zdravého a současně bezproblémového trávníku. A k té patří především pravidelné sečení, zavlažování a dostatečné zásobování živinami.

Namir doporučuje:


Špičkou u mezi sekačkami jsou benzínové rotační sekačky Alko POWER LINE 5300 BRV ALUMINIUM které vyhráli nezávislý test Dtest v roce 2011.

alko sekačka 5300testHodnocení Dtestu Alko POWER LINE 5300 BRV : Nejlepší testovanou sekačkou se stala Al-ko Aluline 530 BRV, která nejenže získala ve všech zkouškách sečení nejvyšší ohodnocení, tedy velmi dobře, ale patří také mezi tišší sekačky s nízkou spotřebou.

Její cena přitom zdaleka nepatří mezi nejvyšší v testu - je relativně levná = dobrý poměr cena / výkon / kvalita. Robustní multifunkční sekačka - kovové šasí. Lze použít na sečení se sběrem trávy, mulčování nebo sečení s bočním výhozem.

Dobrá manévrovatelnost v terénu díky velkým zadním kolům. Sekačky Alko mají indikaci naplnění koše. Dobře seče u zdí a na okrajích trávníku.

Tuto sekačku si pochvalovalo mnoho našich zákazníků. Zaměstnanci Namir sekačku Alko 5300 sami testovali na vyšší trávě. Test probíhal v dubnu 2011. Vynikající sekačky jsou také sekačky Alko 5300 BRVC.

Parametry

Hmotnost : 29,5 kg
Motor : Briggs & Stratton Series 625
Nastavení výšky střihu: každé kolo jednotlivě pomocí páky, 7 poloh
Objem koše: 65 l
Obsah motoru: 148 cm3
Plocha sečení: 1100 m2
Pojezd : Ne
Saši: ocel
Výška strniště: 25 - 65 mm
Záběr: 46 cm

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: