Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Benzinová sekačka AL-KO Power Line 4200 BR

Benzinová sekačka AL-KO Power Line 4200 BR AL-KO Power Line 4200 BR je mezi uživateli velmi oblíbená motorová sekačka, vybavená benzinovým motorem Briggs & Stratton, postaveném na šasi z ocelového plechu s povrchovou úpravou proti prorezavění, je osazena novými a hlavně většími k Celý popis

Kód NAMIR: 5576

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-15% (7 990 Kč)
6 791 Kč vč. 21% DPH
5 612 Kč bez DPH

Popis produktu

Benzinová sekačka AL-KO Power Line 4200 BR AL-KO Power Line 4200 BR je mezi uživateli velmi oblíbená motorová sekačka, vybavená benzinovým motorem Briggs & Stratton, postaveném na šasi z ocelového plechu s povrchovou úpravou proti prorezavění, je osazena novými a hlavně většími kolečky pro bezproblémový pohyb po trávníku a přímé vedení směru.

Sběrný koš má velký obsah 65 litrů a je mimo jiné vybaven funkcí ukazatele plnosti koše, obsluha tak přesně ví kdy je potřeba jej vyprázdnit. Standardně je sekačka určena pro sběr posečené trávy do koše, ale v případě zájmu lze dokoupit sadu pro mulčování. To se v poslední době stalo velmi oblíbeným způsobem péče o trávníky. Při něm se posekaná tráva vrací zpět po vnitřním obvodu šasi sekačky na žací nůž, kde je rozmělněna na miniaturní částečky a ve formě hnojiva se vrací zpět do trávníku. Sekačka je vybavena jednorychlostním pohonem zadních kol.

SERIE AL-KO POWERLINE AL-KO POWERLINE je nová "červená" řada strojů pro vaší zahradu, které nenajdete v běžné prodejní síti. Jedná se o výrobky, které se od těch "běžných" liší vyšší kvalitou použitých materiálů, řadou funkcí navíc, špičkovým designem a řadou praktických vylepšení, která vaší práci na zahradě ještě více usnadní.

Řada POWERLINE je určena především pro odborný prodej, tam kde je zajištěn kvalitní předprodejní servis a následný záruční i pozáruční servis. Nákupem stroje z "červené" řady AL-KO POWERLINE získáte skutečně kvalitní a spolehlivý výrobek.

Vlastnosti: - výkonný a spolehlivý americký motor Briggs & Stratton - sběr do koše + možnost mulčování (po dokoupení mulčovací ucpávky) - praktický přední hliníkový držák - ukazatel plnosti koše - pohodlné nastavení zadních koleček - spolehlivost a solidnost světové značky

Tuto sekačku pouze zavážíme naším servisním automobilem (doprava zdarma) nebo ji lze vyzvednout osobně, není však možné ji odeslat. Stroj Vám při předání vždy předvedeme.

Namir doporučuje:


Špičkou u mezi sekačkami jsou benzínové rotační sekačky Alko POWER LINE 5300 BRV ALUMINIUM které vyhráli nezávislý test Dtest v roce 2011.

alko sekačka 5300testHodnocení Dtestu Alko POWER LINE 5300 BRV : Nejlepší testovanou sekačkou se stala Al-ko Aluline 530 BRV, která nejenže získala ve všech zkouškách sečení nejvyšší ohodnocení, tedy velmi dobře, ale patří také mezi tišší sekačky s nízkou spotřebou.

Její cena přitom zdaleka nepatří mezi nejvyšší v testu - je relativně levná = dobrý poměr cena / výkon / kvalita. Robustní multifunkční sekačka - kovové šasí. Lze použít na sečení se sběrem trávy, mulčování nebo sečení s bočním výhozem.

Dobrá manévrovatelnost v terénu díky velkým zadním kolům. Sekačky Alko mají indikaci naplnění koše. Dobře seče u zdí a na okrajích trávníku.

Tuto sekačku si pochvalovalo mnoho našich zákazníků. Zaměstnanci Namir sekačku Alko 5300 sami testovali na vyšší trávě. Test probíhal v dubnu 2011. Vynikající sekačky jsou také sekačky Alko 5300 BRVC.

Parametry

Hmotnost : 29 kg
Nastavení výšky střihu: 7 poloh, přední (každé kolečko zvlášť) zadní (centrálně)
Objem koše: 65 l
Obsah motoru: 158 ccm
Pohon: ano
Saši: ocelový plech s povrchovou úpravou
Technika sečení: sběr do koše, mulčování (lze dokoupit jako příslušenství)
Typ motoru: 4-takt, Briggs & Stratton Series 500
Výška strniště: 30 - 80 mm
Záběr: 42 cm

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: