Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Ryobi CB 18CL

CB 18CL Vstup na 12 V, rychlonabíječka, doba nabíjení 60 - 90 minut. Nabíjí všechny NiCd zásuvné akumulátory 7,2 - 18 V firmy Ryobi. One Plus je nejflexibilnější systém akumulátorového nářadí na světě. V tomto systému je možné jeden akumulátor a jednu nabíječku použí Celý popis

Kód NAMIR: 9232

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-20% (1 290 Kč)
1 032 Kč vč. 21% DPH
853 Kč bez DPH

Popis produktu

Autonabíječka Ryobi CB 18CL

Vstup na 12 V, rychlonabíječka, doba nabíjení 60 - 90 minut. Nabíjí všechny NiCd zásuvné akumulátory 7,2 - 18 V firmy Ryobi.

One Plus je nejflexibilnější systém akumulátorového nářadí na světě. V tomto systému je možné jeden akumulátor a jednu nabíječku použít současně u několika různých strojů pro zahradu a u desítek typů elektrického nářadí.
Pružnost systému One Plus pro Vás znamená, že si můžete sestavit svůj vlastní systém akumulátorového nářadí, a to zcela dle Vašich přání, jak a kdy budete chtít.
Kupte si jednou akumulátor a nabíječku, vyberte si nářadí, které potřebujete, a s tímto jedním akumulátorem můžete provozovat všechny typy nářadí. To znamená, že ušetříte peníze, protože s každým novým nářadím nebudete muset znovu současně kupovat i akumulátor a nabíječku.
Možností volby mezi novým lithiovým akumulátorem s velkou výkonovou kapacitou a akumulátorem NiCd Vám systém One Plus nyní poskytuje ještě více flexibility při výběru přesně toho zdroje energie, jenž potřebujete, abyste mohli optimálně provést svou práci.

 


  • 1. krok: Opatřete si lithiový nebo NiCd akumulátor a nabíječku

  • 2. krok: Kupte si stroje, které potřebujete.

  • 3. krok: Používejte všechny stroje systému One Plus jednou baterií.

  • 4. krok: Šetřete peníze, protože u Vašeho dalšího akumulátorového stroje už nebete muset současně kupovat ani akumulátor ani nabíječku

 

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Parametry

!!! Typ baterie !!!: ma všechny NiCd zásuvné
Doba nabíjení : 60 - 90 minut
Napětí / Kapacita akumulátoru: 7,2 V - 18 V

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: