Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

Bigmow Belrobotics automatická sekačka

Bigmow Belrobotics je automatická sekačka. Pohonnou jednotkou této sekačky je baterie NiCd 24 V, 15 Ah. Celý popis

Kód NAMIR: 9767

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-5% (430 000 Kč)
408 500 Kč vč. 21% DPH
337 584 Kč bez DPH

Popis produktu

Bigmow Belrobotics automatická sekačka

Pohonnou jednotkou této sekačky Bigmow Belrobotics je baterie NiCd 24 V, 15 Ah. Průměrnou pracovní dobu má 1 m/s. Kolečka pohonu jsou velká 45 cm.

Maximální doporučená plocha trávníku pro sečení robotickou sekačkouBigmow Belrobotics je 20 000 metrů čtverečních. Výška sečení lze nastavit od 22 do 95 milimetrů. Stroj Bigmow Belrobotics je voděodolný. K ovládání sekačky Bigmow Belrobotics slouží klávesnice s LCD displejem. Dokáže sekat na svazích do 30 %.

Koupí Bigmow Belrobotics podpoříte ochranu přírody, protože sekačka je přátelská k životnímu prostředí, vyhovující WEEE a RoHS směrnicím. Bigmow Belrobotics má zelenou barvu.

Revoluce v péči o velké travnaté plochy

Vynikající stroje pro udržování velikých trávníků jako jsou parky, sportovní hřiště, fotbalové stadiony, firemní a hotelové areály, gofová odpaliště a další. Tyto sekačky udržují celou plochu označenou jednoduchým nízkonapěťovým obvodem. Vybaveny sonarem a bezpečnostním nárazníkem jednoduše zpomalí a vyhnou se překážkám. Vše kontrolovánéo počítačovou jednotkou, která zajišťuje bezpečnost.

Plně automatické

Jsou vybaveny dobjícejími bateriemi, kontrolovány vlastním počítačem a řízeny obvodovým drátem. Sekačky se automaticky vrátí do nabíjecí stanice pro dobití energie. Dobíjení trvá přibližně 1 hodinu. Poté se stroj automaticky vrátí ke své naprogramované činnosti. Pomocí intuitivního přístupu se jednoduše nastaví pracovní program stroje.

Inovativní technologie

Výborný výsledek sečení je zajištěn 5 plovoucími sečícimi hlavami, které jsou vybaveny vždy třemi noži. Systém je velice podobný bubnovým sekačkám, ale díky svému uchycení si lehce poradí i s ne úplně rovným terénem.

Perfektní harmonie s životním prostředím

Model je bateriový a tedy neobtěžuje své okolí, je tichý a bez emisí, pracuje ekologicky, seká malé kousky trávy a vrací je zpět do trávníku. Kvalita a vzhled trávníku se používáním automatických sekaček zlepšuje. Malé kousky trávy vrací do trávníku hodnotné živiny a snižují nutnost zavlažování.

Revoluční řešení sběru míčků na tréninková golfová odpaliště

Tento výrobek stoprocentně vyřeší problém se sběrem golfovým míčků na ploše určené k tréninku. Stroj neustále přejíždí po vytyčené ploše, sbírá míčky a následně je ukládá na určeném místě. Už není potřeba zásahu člověka BALLPICKER je poháněn bateriemi a tak šetří životní prostředí a pohybuje se za velice nízké hladiny hluku. Kapacita 250 míčků, může být kombinován s dopravníkem, myčkou a dávkováním.

Parametry

Hmotnost : 43 kg
objednávací číslo: ACZBIGMOW
Plocha sečení: 20 000 m2
Rozměry : 120 x 130 x 50 cm (d x š x v)
Technika sečení: 5 hlav s 15-ti noži
Výška strniště: 22-95 mm
Záběr: 105 cm

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: