Poraďte se s profesionály - Po-Pá: 10-18:30hod 734 500 418 Servis a náhradní díly 737 039 898

BPL 1820 Li-Ion baterie RYOBI

Lithium iontová baterie s velkou výkonovou kapacitou 18 V (2,4 Ah) vhodná pro všechna zařízení ONE+. Dvojnásobně dlouhá doba provozu. Výhody lithiových baterií: Dvojnásobně dlouhá doba provozu O 40 procent vyšší výkonová kapacita Stálá a konstantní výkonová kapacita Celý popis

Kód NAMIR: 9226

Skladem v externím skladu
Cena dnes
-15% (2 990 Kč)
2 541 Kč vč. 21% DPH
2 100 Kč bez DPH

Popis produktu

Lithium iontová baterie s velkou výkonovou kapacitou 18 V (2,4 Ah) vhodná pro všechna zařízení ONE+. Dvojnásobně dlouhá doba provozu.

Výhody lithiových baterií:

 • Dvojnásobně dlouhá doba provozu
 • O 40 procent vyšší výkonová kapacita
 • Stálá a konstantní výkonová kapacita i při zatížení po celou dobu provozu akumulátoru
 • O dvacet procent nižší hmotnost
 • Minimální samovybíjení
 • Žádný paměťový efekt
 • Indikace stavu nabití třemi svítícími symboly

Pružnost systému One Plus pro Vás znamená, že si můžete sestavit svůj vlastní systém akumulátorového nářadí, a to zcela dle Vašich přání, jak a kdy budete chtít.
Kupte si jednou akumulátor a nabíječku, vyberte si nářadí, které potřebujete, a s tímto jedním akumulátorem můžete provozovat všechny typy nářadí. To znamená, že ušetříte peníze, protože s každým novým nářadím nebudete muset znovu současně kupovat i akumulátor a nabíječku.
Možností volby mezi novým lithiovým akumulátorem s velkou výkonovou kapacitou a akumulátorem NiCd Vám systém One Plus nyní poskytuje ještě více flexibility při výběru přesně toho zdroje energie, jenž potřebujete, abyste mohli optimálně provést svou práci.

 • 1. krok: Opatřete si lithiový nebo NiCd akumulátor a nabíječku
 • 2. krok: Kupte si stroje, které potřebujete.
 • 3. krok: Používejte všechny stroje systému One Plus jednou baterií.
 • 4. krok: Šetřete peníze, protože u Vašeho dalšího akumulátorového stroje už nebete muset současně kupovat ani akumulátor ani nabíječku

Jako jeden z největších světových producentů zahradní techniky a elektrického nářadí na světě se společnost RYOBI snaží přinášet na trh výrobky inovativní, technicky vyspělé, spolehlivé a krásné. Neustále rozvíjí své znalosti toho, co uživatelé opravdu chtějí a očekávají od svého stroje. Tato strategie, podpořená i silnou orientací na výborný poměr ceny a užitné hodnoty, udělala z RYOBI nejlépe prodávanou značku na náročném trhu USA a nejsilnější značku koncernu TTI, pod který patří.
Samotný nadnárodní gigant TTI (Techtronic Industrie Company Limited) zaměstnává po celém světě více než 16 000 lidí a vlastní výrobní pobočky a vývojová centra v Americe, Evropě i Asii. Mezi jeho další značky patří vedle RYOBI i AEG, Milwaukee, Hower, Vax, Homelite a další. Prestižní časopis Forbes Magazine zařadil TTI mezi 200 celosvětově nejlepších firem.

Parametry

!!! Typ baterie !!!: lithium iontová
Napětí / Kapacita akumulátoru: 18 V (2,4 Ah)

Poradna

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit příspěvek

Kamenná prodejna v Praze

Žalanského 52/22, Praha 6 +420 604 169 665

Máme otevřeno
Po-Pá: 10-18.30hod
So-Ne: zavřeno

Ukázat na mapě

U nás můžete platit:
Zboží vám dopravíme: